Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon rosszul érzem magam,...

Nagyon rosszul érzem magam, depressziós vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok konditerembe már 3 éve van egy osztalytarsam aki kicsit több mint fél éve jár edzeni és nem hogy beért de még le is előzött, kicsit nyomorultul érzem magam hogy ennyit ért 3 év erőfeszítés,mostmar semmi motivációm nincsen az edzéshez.Valami tanácsot tudnátok mondani amitől nem érezném magam ennyire nyomorultnak?

2020. jan. 23. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egyformák az emberek - különben mindenki olimpikon lenne egy versenyen merthogy a legutolsó versenyző is ugyanolyan keményen edz. Ez van, jártam így én is s akkor mi van? Attól ha abbahagyod még nem fogsz gyorsabban fejlődni, csak elveszíted amit eddig elértél.
2020. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne a konditeremben kínozd magad, inkább kocogj, vagy válassz bármilyen sportot, ami sok mozgást igényel. Az depi ellen ezerszer jobb, mint feküdni egy padon és rudakat emelgetni. :)
2020. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne kondiba járj hanem sportkörbe! Állítólag 3-5 hónap munkával bárki kigyúrhatja magát.

Egy küzdősportos sportkör viszont önbizalmat is fog adni és nem lelki okokból fogsz sportolni.

2020. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően ne versenyezz, hanem magadnak csináld. Önismeret legyen, ne izomnövelés. Az hogy a másik jobb adottságú arról nem tehetsz.
2020. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Számít a genetika, én olyan vagyok, hogy járhatnék 3 évig mire nagyon durván néznék ki, haverom meg kb nyom kettőt aztán fejlődött annyit mint én fél év alatt :D Kaja, alvás, adottságok számítanak. Amúgy meg nem feltétlen előzött le. Hiába nyom kettőt mondjuk a 80Kg-ba, ha amúgy tök hamar kifullad. Amúgy kicsit szakadj ki a kondiból, pihenj 1 hónapot, aztán kezd újra.
2020. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!