Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szeretek telefonálni?

Nem szeretek telefonálni?

Figyelt kérdés

Írásba semmi gond nincsen, van időm értelmezni amit a másik fél írt, és átgondolni, hogy mit fogok rá válaszolni, de telefonon keresztül egyből értelmezni és válaszolni kell arra amit a másik fél mond. Főként attól tartok, hogy nem tudom elég gyorsan értelmezni amit mond, és megfelelő választ adni rá.

Van olyan aki a múltban hozzám hasonló volt, de sikerült valahogy javítani valamit ezen?


2020. febr. 11. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Itt nem a telefon a lényeg, hanem valami miatt gyengébb képességű vagy általában. Ez az írásodból is kitűnik. Értelmezhető, de feleslegesen túlterjeszkedik, sok az ismétlés benne.
2020. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Igen, tudom, ha valakivel személyesen beszélek, akkor is hasonló a helyzet, csak most a telefont hoztam példaként. A fő kérdésem, hogy ezen lehet-e valamilyen szinten javítani, vagy fogadjam el, mert ezen jelentősen úgy sem fogok tudni változtatni?

2020. febr. 11. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Félsz a félelemtől.


Én nem a félelemtől féltem, hanem féltem attól, hogy félek a félelemtől. Olyan súlyos szorongó voltam, hogy szívritmus zavarom is kialakult, és állandóan görcsölt a gyomrom. Már a telefon csörgésétől összeszorult a gyomrom, és felment a pulzusom. Emiatt az idő nagy részében ki is volt kapcsolva. De ezzel csak igazodtam az érzéseimhez ahelyett, hogy felülemelkedtem volna rajtuk.

Mély önkutatás, meditáció, jelenlét által feloldottam minden érzelmi fájdalmamat, és már nagyon mély a békém. Magát az egót kellet feloldani, ami minden probléma forrása.

2020. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!