Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi a helyes döntés?

Szerintetek mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Jövőre pályát kell választanom, viszont nem tudom, hogy mi a helyes döntés. Olyan irányba tovább menni, amiben tudom hogy tehetséges vagyok, de nem biztos, hogy érdekel, vagy pedig olyan irányba, ami nagyon érdekel, de nem sok közöm van hozzá (még). Mit tennétek a helyemben? Milyen dolgok alapján gondoljam át ezt az egészet?


Köszönöm a válaszokat így előre is! :)


2020. febr. 18. 16:12
 1/5 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:

Ha valami nem érdekel, kár erőltetni, később csak megutálod valószínűleg. Én a rajzoláshoz értek, mégsem szeretek rajzolni, és nem is akarok foglalkozni vele.

Én inkább olyan pályát választanék ami érdekel, abból még lehet valami jó, azért mert most nem sok közöd van hozzá, nem jelenti azt, hogy később nem lehetsz jó benne.

És amúgyis, közben is tudsz váltani, ha nem tetszik mégsem a pályád, vagy találtál mást helyette, ami mégjobb.

2020. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rawrxd válasza:
ami érdekel. egyértelműen
2020. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt válaszd, ami érdekel, így nem lesz nehéz megtanulni sem.

Ráadásul ha szereted a munkád, azt már nem munkaként fogod fel, hanem fizetnek azért, hogy azt csináld amit szeretsz.

2020. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit szeretsz, ami érdekel, azt válaszd.

Esetleg keress harmadikat, amit szeretsz is és tehetséged is van hozzá.

2020. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy valami most érdekel, de ha nincs tehetséged hozzá elveszted az érdeklődést. Ha tehetséges vagy valamiben próbáld meg megszeretni, vagy bizonyosodj meg róla hogy a másik dolog, ami érdekel abban egy kicsit is tehetség vagy e. Ha igen akkor azt válaszd, de ha egyeltalán nem megy akkor ne erőltesd sokáig.
2020. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!