Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne higgyen...

Mit csináljak, hogy ne higgyenek annak ami most vagyok? Lent több infó

Figyelt kérdés

sziasztok! az lenne a gondom h most gimibe járok és nem akarok nagyképű lenni, de engem úgy ismertek mint a jó fej rendes,helyes,menő srác , és most 1-2 oszt társam elkezdett szivatni pl.: b.zi, h.mokos, ilyenek... kurv.ra felb.sznak vele....ők azt mondják hogy hülyéskednek... mondjuk félig meddig igaz mert ha kellenek akkor ott szoktak lenni , de ők azt hiszik hogy ettől menők


nem szólok nekik semmit vissza max annyit h fogd be a pofád gyík, ilyen enyhébb beszólások... és most azt hiszik rólam h gyökér vagyok csak azért mert nekem nem jár úgy a pofám mint nekik mit tegyek , hogy úgy tiszteljenek mint a többieket?? talán bizonyítanom kéne, hogy pl ha beszól 1 gyerek akkor kiütöm??


meg emiatt tökre más ember lettem! már a lányokkal sem tudok úgy flörtölni mint régen mert "félek" ezek miatt

létszíves segítsetek!


2010. júl. 24. 05:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy jóképű srác vagy és a haverjaid pont azt akarják elérni, hogy égessenek, elszálljon az önbizalmad, azt hiszik, hogy ezáltal majd lesöpörnek téged a "porondról" a csajok előtt és ők lesznek a menők...


Sajnos, az ilyen mocsok emberekkel szemben meg kell tanulnod visszavágni : frappáns válaszokkal passzold vissza a szövegeiket, hogy a végén ők égjenek! :DDD


Pl. ha lebu.ziznak : "Pont TE mondod, te FŐB.UZI???... Nézz már végig magadon, hogy nézel ki???... Ki vesz fel ilyen inget (cipőt, órát, gatyát, stb.), csak a bu.zeránsok!..."


És mindehhez gúnyosan röhögni kell, megalázóan lefitymálni a cuccát vagy a külsejét!... :DDDD


Az, hogy "fogd be a p.ofád" vagy ilyenek az nem elég, mintha semmit nem mondanál...


Ha bevered a pofájukat, azzal csak te kerülsz bajba, ráadásul azt látják a többiek, hogy egy bu.nkó vagy...


NEM! Elegánsan, vigyorogva, és ezzel porig alázva kell "visszaütni a labdát"!

2010. júl. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az új kedvenc poénom.

elkezd neked dumálni de épp hogy elkezdi mondani te rávágod h kussolsz!

vagy h csss!:D

ha sokáig csinálod az idegeire mész ráadásul elég mókás.xD


ne üsd ki mert az nem oldja meg a problémát sztem.:D


14/L

2010. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a normális válaszokat :) :) megfogadom őket :) köszi :)
2010. júl. 24. 13:45
 4/7 A kérdező kommentje:
amúgy második ez véletlen nem south parkból van ?:) mikor cartmenthez jönnek ilyen nevelőnő féleségek??
2010. júl. 24. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:

A humor gumikard - vérontás nélkül lehet vele szúrni.

Elég ha mosolyogva visszaszólsz,valami vicceset,és nem mutatod hogy érdekelne..az ilyen halálra idegesíti

az embereket,mert nem tudnak vele mit kezdeni.

Ami nem vált ki reakciót,azzal mért foglalkozna az ember?

Ők is megfogják unni.

Főleg ha úgy csinálsz,mintha meg se hallanád :D


18/L

2010. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ömm nem tudom lehet south parkos.:D
2010. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki leb*ziz, azt szoktam válaszolni, hogy: Szeretnéd mi?
2010. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!