Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mas is erzi ugy, hogy sehova...

Mas is erzi ugy, hogy sehova nem tartozik?

Figyelt kérdés

Nincs csaladom, igazi baratom csak egy, nagyon messze, es gyermekei vannak. En elvaltam, bantalmazo hazassagban eltem evekig. Csinos vagyok, jo munkam van, jo embernek tartom magam, megis ugy erzem, nem tartozom senkihez es semmihez. Egyre tobbet dolgozok, hogy lekossem magam, ha van par szabad percem, sportba temetkezek. Mas is el igy? Vagy megis en vagyok selejtes? Nagyon vagyok csaladra.

33 N


2020. febr. 27. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen vagyunk ezzel így. Ha nem így lenne, még is miért lenne itt bárki negyed 1-kor? :/
2020. febr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagy selejtes.


Szerintem nem a megfelelő típusú emberekkel találkozol. És mivel nem láttál sokfajta embert, mert gondolom csak a munkahelyeden lévőket látod, így azt hiszed máshol is ilyesmi emberek vannak.


Szóval szerintem kísérletezed kellene, más körökbe menni. Meg figyelni kik váltanak ki belőled valamit.


És szerintem ne család legyen egyből a cél, mert az elég nagy teher ismerkedésnél, ha nem annyi a cél, hogy valami emberi dolog legyen, amiben jól érzitek egymást.

2020. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze, sokan. A kérdés szerintem inkább az, hogy ezt magadnak generálod vagy tényleg ilyen vagy.

Az alapján, hogy bántalmazó kapcsolatban voltál és adott alapvetően minden lehetőség (fiatal nő vagy, csinos, rendezett anyagiakkal), ezért rajtad áll az egész. Ha te toporogni akarsz egy helyben és nem is nyitsz mások felé, akkor valóban nem fogsz sehova sem tartozni.

A másik kategória az, amikor valaki tényleg "más". Ismertem pár ilyen embert. Volt köztük beteg és olyan is, aki az átlagnál sokkal racionálisabb volt. Ők tényleg nem nehezen tudtak magukhoz hasonló személyeket találni, mert egyszerűen nem egyeztek az átlaggal.

2020. febr. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
El kellene menned szórakouni, moziba, koncertre, új embereket megismerni. Az interneten rengeteg emberrel találkozhatsz, biztos van valaki akivel egyezne az érdeklődési körötök. Sajnos a magány ellen csak te tehetsz, más nem tud helyetted szórakozni.
2020. febr. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ahogy 1-es írja sokan vagyunk így.


Viszont sok sok nagyon sok embertől azt hallani, hogy barátai ismerősei rokonai házasok gyerek van....


De ezt nagyon sokan mondják, szóval nagyon sok az egyedülálló is.


Nem szabad másokból kiindulni.


Csak néha újrakezdeni unalmas és hosszadalmas, de izgi :)

2020. febr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

38 leszek férfiban, egyedül élek a kezdetek óta (a szüleimmel, testvéremmel tartom a kapcsolatot), én már nem fogom tudni, hogy milyen az, hogy saját család.(?)

Sokszor gondolkodom rajta, hogy jó-e ez így? Mivel csak ezt tudom, így jó(?). De ha figyelembe veszem, hogy rengeteg a megcsalás, a válás, akkor lehet, hogy valóban így jó.

2020. febr. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Van pénzed, csinálj olyan dolgokat, amikben jól érzed magad. Nekem csak most kezd elindulni a karrierem, mert nehéz volt az egyetem, de próbálok arra koncentrálni ami boldoggá tesz, félig teli van a pohár. Neked is ezt javaslom. 29f
2020. febr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 Ha annyira családra vágysz, keress egy egyedülálló anyukát, mindketten nyertek vele és még lehet közös gyerek is.
2020. febr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha családot/párt szeretnél akkor inkább kezdj el tenni érte. Most még fiatal vagy ehhez de 10 év múlva már bánni fogod, hogy most nem léptél valamit.


Regisztrálj be tinderre, ismerkedj, beszélgess emberekkel. Végülis veszíteni nem veszíthetsz semmit.😊

2020. febr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 16órákat dolgozom és csak a párom a barátom, de most nem vagyunk túl fényesen, sehova sem tartozom.
2020. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!