Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt, hogy nem...

Miért érzem azt, hogy nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés
Úgy értem, azt érzem, van talán 1-2 pozitív tulajdonságom, de ezek eltörpülnek a sok rosszhoz képest, amilyen vagyok és amiket elkövettem bűnöket. Sok hibát követtem el, sokszor nem megfelelően reagáltam bizonyos dolgokra az életben. Ha lehetne, ezeket legszívesebben eltörölném. Olyan jó lenne hiba nélkül élni, tökéletesnek lenni. A szabad akarat áldás és átok egyben, mert van ugye szabad akarat, de emiatt sajnos elkerülhetetlen az, hogy rossz dolgot követ el valaki, vagy hibázik. Emiatt pedig bűntudatom van. És ennek a dolognak nem találom sehogy a feloldását. Minden egyes hibámat visszavonnám, ha tudnám.

2020. márc. 12. 22:20
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Ki vagy te, hogy ilyen lekezelően beszélsz velem ? Nem is ismersz egyáltalán, azt se tudod ki vagyok, úgyhogy légyszíves ne ítélkezz felettem, köszönöm. És igen, másnak 20-ad rangú problémái vannak ahhoz képest, amin én megyek keresztül
2020. máj. 22. 17:10
 32/38 A kérdező kommentje:
így, hogy nem is ismersz egyáltalán, inkább meg se szólalj
2020. máj. 22. 17:11
 33/38 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, az fel sem merült benned, hogy esetleg olyan problémáim vannak, amik az én hatáskörömön már messze túlmutatnak ?
2020. máj. 22. 17:27
 34/38 anonim ***** válasza:
Leírhatnál bármit magadról ehelyett a sok általános sallang helyett. Elmondhatnád mit csináltál rosszul konkrétan mikor mi történt. Vagy azt hogy egyáltalán fiú vagy-e vagy lány és hogy hány éves, de nem, te semmi ilyen értelmes dolgot nem írtál le... Ehelyett megy a metaforikus önsimogatás és sajnálkkozás....
2020. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Konkrétumokat írj! A nyafogásra nem lehet tanácsot adni. Ha semmi konkrétat nem írsz csak rébuszokat akkor mégis mit vársz?
2020. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Ez egy anonim oldal, max nagyvonalakban tudnám leírni, de miért teregessek ki mindent egy idegennek ?
2020. máj. 22. 23:05
 37/38 A kérdező kommentje:
Nincs életcélom, nem motivál semmi, családi életre alkalmatlan vagyok, barátom 1 sincs, szerencsétlen vagyok, akin mindenki csak röhög, lenéz mindenki. Kor szempontjából fiatal vagyok, de lelkileg egy 70 éves vagyok
2020. máj. 22. 23:15
 38/38 anonim ***** válasza:

Ezeket már elsütötted nem is egyszer ... Ezzel a nyafogással nem lehet mit kezdeni. Semmit nem lehet rá mondani.



Idegennek? Anonim oldalon? Jajj de kis önérzetesek vagyunk!


'Meghalok mert egy roncs vagyok, de idegeneknek elmondani a dolgaimat amikor úgyis meghalok vagy öngyi leszek? Azt már nem! Ez nagyon fontos dolog a számomra! Az életem és a lelkivilàgom nem az...’


Hű micsoda értékrend! ...

2020. máj. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!