Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Depressziós vagyok.

Mit tegyek? Depressziós vagyok.

Figyelt kérdés
Nincs senkim. A csalásom sokszor nincs velem, nincs bartánőm, alig van barátom, aki valóbban mellém áll, nem ismernek el, nincs semmi olyan dolog ami a lelki boldogságot biztosítaná nekem. Sok eredményem van versenyekről, és jó tanuló is vagyok de soha nem kaptam egy gratulációt sem, senkitől. Az osztályfőnököm aki tesis (amiből eleve rossz vagyok) állandóan megszégyenít, mert nem vagyok jó szertornából, és fociból sem. A történelem, a matek, a magyar, és a természet érdekel. Az osztállyfőnököm "csicskaként" kezel, hozom neki a jó eredményeket, és javítom az osztályátlagot, ők bezzeg még is megszégyenít. Volt egy másik iskolám is ahol annyira kikészítettek hogy utána éveken át pszichológushoz kellett járnom, és iskolát is kellett váltanom mert annyira bántottak a társaim fizikailag,és lelkikeg is. Penge élen táncolt hogy ne akasszam fel magam. Most már sokkal jobb a helyzet de még mindig vannak megaláztatások. Van kettő barátom aki aktívan megvéd, és 2.000.000 akire "Mindig számíthatok!" aztán meg ő is elárul és megszégyenít. Egy lány sincs aki egyáltalán megszólítana, sőt van sok olyan is aki szintén megszégyenít. Volt már hogy 2 napon keresztül sírtam amikor csak nem láttak. Mit tegyek? Nagyon rossz a helyzet?? Ne nyápicozzatok kérlek, mert attól csak mégrosszabb lesz. 16/F

2020. márc. 17. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Miért baj, ha minden így van, ahogy van?

Nézd meg magad külső szemmel és te hogyan közelítenél magadhoz?

Már jártál pszichológusnál,de volt értelme?

A pénzedért meghallgatott, ez jó?

Nem tudom, én még nem jártam ilyen helyen?

Meleg van bent? Kell egy kanapé, ahol beszélgethetsz?

Az akasztás megfelelő a számodra?

Inkább menj el valami erdőbe és sétálj egyet, de ne úgy ahogy szoktál, hanem figyelj meg olyan dolgot, amit észre sem vennél vagy elég ha a szobádban teszed meg ugyanezt, vegyél észre olyat, amit eddig még nem vettél észre.

Nem tudom mi értelme annak, amit leírtam, nem értek semmit.

2020. márc. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Isten szeret teged, o adta az eletet neked esnem hiaba..

Nezz utanna hogyan talalhatod.meg ot mert segit es bodogsagot ad

2020. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Erősen vallásos vagyok, de az nem mentesít abban hogy magam alatt vagyok.
2020. márc. 19. 18:04
 4/4 anonim válasza:
ZA WARUDO! TOKI YO TOMARE! Nézz JoJo-t
2020. márc. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!