Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A jövőben miért szépül meg a...

A jövőben miért szépül meg a jelen?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Jövőben a múlt szépül meg, ami most a jelen
2020. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Vincent írása következik:


Mert a kellemes vagy kellemetlen dolgok nagyobb részt maradnak meg szerintem bennünk. Mármint összemosódik a jelenünk mondjuk egy 5 év múlva. Szerintem ha most teszem azt valaki számitógépen játszik egésznap a barátaival de elégedetlen az életével de pl. 5 év múlva erre az idöszakra visszatekint akkor úgy fog rá gondolni, hogy "nem volt az olyan rossz, azért jókat játszotunk", mivel valahogy a sok-sok nap ami most szomorusággal tölti el, hogy üresnek érzi és társai, azt így összemossa "egy emléké", hogy játszott annó és az jó volt. Hát én ezt valahogy így képzelem el, de szívesen meghallgatom a te véleményed is erről.

2020. máj. 2. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!