Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez az erzes masnal is ilyen...

SnowWhite88 kérdése:

Ez az erzes masnal is ilyen gyakori?

Figyelt kérdés
Korabban mar kerdeztem mit tehetek az ugyben, hogy nem erzem jol magam a boromben. Se szepnek se jonak nem titulaltam meg magam soha. Ezen valtoztatni akartam es bevetettem az osszes kapott tanacsot. Pszichologiai eloadast halgatok amit amugy eddig is, szuggeralom magam hogy erezzem szeretem magam, es elkezdtem komolyan sportolni es odafigyelni az etkezesre. Nyilvan nem mindig sikerul a sport vagy az egeszseges etkezes de meg azzal egeszen jol allok. A pszichologia resze is ertheto, es eljutottam arra a pontra hogy fele ennyit se kellenene foglalkozzak ezzel az egesszel de megis minden honapban elojon a noi napjaimon, hogy a siras kerulget mennyire gyulolom magam. A szuggeracio a tukorben egyenesen hazudozas. Nem mondhatnam hogy bevalt egyik is. Korosan utalom magam ez mar tobb mint beteg. Innen hova tovabb hogyan tovabb?

2020. máj. 29. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy is hallgatsz ilyen témában előadásokat, ajánlom figyelmedbe a 12 szabály az élethez c. könyvet, ami előadás formájában is megtalálni.
2020. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen cipőben járok de nekem nem segít semmi tudom úgy érzem, hogy engem nem lehet szeretni vagy kedvelni nincs miért és kész. De adtak tippeket, hogy tartsam be le írom neked is: Optimizmus 10 pontja!

1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!4 A természet legnagyobb csodája vagyok!5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!7 Nevetni fogok a világra8 Ma megszázszorozom értékeimet9 Most fogok cselekedni10 imáimban útmutatást kérek

2020. máj. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A leírásodból arra következtetek, hogy lehet, hogy az segítene, ha jobban körülírnám az önszeretet fogalmát.

Említetted, hogy fizikailag próbálsz odafigyelni magadra, mentálisan is, de nem igazán segít. Talán a motivácódnak kell megváltoznia:) Fogd fel úgy ezeket a tevékenységeket, hogy azért végzed oket, mert jó hatással vannak rád, így vigyázol magadra. Másszóval ezek eszközök, amelyekkel kifejezheted, hogy szereted önmagad. Ha szereted hallani, akkor elmondhatod magadnak a tükör elott is, csak arra figyelj, hogy ez önmagában nem sokat segít. Csináld azt, ami boldoggá tesz! Ma rajzolnál? Esetleg 2 óra helyett csak másfelet dolgoznál? Add meg magadnak a pihenés és kikapcsolódás lehetoségét, ahogy azt a barátodnak tennéd. Bánj úgy és beszélj úgy magadhoz, ahogy a legjobb barátodhoz/tesódhoz stb. Csak te tudod, mi a jó neked:)

Azt még fontosnak tartom hozzátenni, hogy a sok tett mellett koncentrálj arra, hogy kedvesebb legyél magadhoz. Ne szídd össze magad, ha hibázol, ne ostorozd magad és legyél türelmes. Akárcsak a baratáiddal.

2020. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most, kérdező?
2020. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 4es!


Javulast vettem eszre az onertekelesi fronton. Kaptam egy jo munkahelyet ami viszonylag jol fizet es sajat magamtol ertem el az eredmenyt senki nem segitett szoval az dobott az onbizalmamon. A noi napjaimon meg mindig kisse letort vagyok de jelentosen javult az az idoszakos rossz erzes. Meg dolgozok rajta hogy ne csusszak vissza abba a rettento depresszios nagyon rossz allapotba ahol voltam par honapja. Most a testi egeszsegemen szeretnek javitani, ugy erzem ott is vannak gondok. Javulok. Lassan de biztosan. Abban is biztos vagyok hogy lesz meg egy ket alkalom amikor vissza fogok esni ugyanis a javulas hullamokban erzodik. Jobb nagyon jo szuper jo majd egeszen rossz. Amit tudok mondani az az hogy Echart Tolle sokat segitett. Meditalni is igyekszem de abban nagyon nincs meg rendszer. Sokat torodok mostanabn csak magammal, nem kulsoleg. A kulso is fontos de ugy erzen elobb belul kell rendet tenni. Szeretnem igy folytatni. Drukkolok magamnak hogy ne csusszak vissza. Koszonom kerdesed.

2020. aug. 23. 03:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobban vagy. Csak így tovább!
2020. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!