Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek alapjáraton olyan a genetikája, hogy nehezen tud berúgni? 18L

Figyelt kérdés
12 évesen rúgtam be először. Akkoriban 1 üveg bor kellett hozzá. Bár akkor sem voltam totál részeg, hiszen mindenre emlékszem. Ahogy telt-múlt az idő, egyre jobban megtetszett ez az alkesz életmód. Talán 2x voltam részeg életem során, a többi mind spiccesedés volt, és már immunis vagyok a borra, a sörre pedig mindig is az voltam. Ez csak azért zavar, mert bárhogy is adom össze, napi 2500 forint szükséges LEGALÁBB az ittas állapot eléréséhez. Tehát: 2500 x 30= 75000 forint egy hónapban az, hogy ittas állapotba kerüljek, és nem is beszéltem még részegségről... Elég drága ''mulatság'' ez, és rohadtul irigylem azokat, akik 20 ezerből elvannak egész hónapban UGYANAZÉRT a hatásért... Nem tudom mi a baj velem. Hogyha valaki a gyakorlatiságra saccol, az téved, hiszen a magyarázatom első 2 sora mindent elárul.
2020. máj. 29. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Igen.

Ez attól függ, mennyire aktív az alkoholbontó enzim. Nőknél általában egy kicsit gyengébben működik, de egyes emberek között is elég nagy eltérés lehet.


Örülj neki, ha jól működik, mert az alkohol elég erős méreg.

2020. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem örülök, mert meg kell innom 2 liter bort, hogy érezzek bármit is. Kinek van erre ideje...?
2020. máj. 29. 13:04
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Miért kell?
2020. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Töményet igyál, összevissza mindenfélét, attól biztosan fejre állsz.
2020. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Vagy ne igyál. És marad pénzed valódi kikapcsolódásra, mint egy ügyességi park, vagy egy ejtőernyőzés, vagy egy vízitúra, vagy egy fotós tanfolyam.
2020. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Utsó, sajnos (vagy nem sajnos) nem érdekel engem semmi az ivászaton kívül. Ittam már töményet, és abból is kell 3-4 dl, hogy megérezzem, tehát ugyanott vagyok kb. Az eddigi állításaim mind éhgyomorra vonatkoznak. Ha eszek, akkor lehetetlen engem berúgatni is, hiszen hamarabb leszek rosszul, mint hogy megérezném az alkoholt.
2020. máj. 29. 14:35
 7/21 anonim ***** válasza:

Tudok mondani olyat, ami mégis érdekes lehet!

Ha jól bírod a piát és szereted is, ebből lehet karriert csinálni. Nem is kis karriert és igen megbecsült karriert!

Remélem felkeltette az érdeklődést!

Sommelier - hivatásos bor kóstoló.

Izgalmas, mozgalmas, pörgős.

2020. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Aztán, hova menjek? :D
2020. máj. 29. 14:48
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Kamu! Ilyen nincs, pláne egy 18 éves lánynál.
2020. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese!
2020. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!