Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy úgy érzem,...

Miért van az, hogy úgy érzem, alapjáraton nem szeretnek az emberek?

Figyelt kérdés

Nem tudtam nagyon, hogy ezt hova kéne írnom, így ezt választottam.


Tehát, az a problémám, hogy szerintem nem szeretnek az emberek. Akármilyen új közösségben mindig kedves, aranyos próbálok lenni(amúgy is az vagyok) és eleinte mások is azok velem, de később mégis csak megmarad egy szimpla emberi kapcsolatnak. Nem tudom, hogy mi lehet bennem, ami annyira taszítja az embereket.

Én nem tartom magamat rossz embernek, sőt, szerintem olyan értékek vannak bennem, amelyek másban nincsenek. Mindenről el lehet velem beszélgetni, megértő, segítőkész, értelmes, toleráns embernek tartom magam. De mégsem megy az, hogy akárki is jobban megkedveljen. Úgy érzem sokszor, hogy csak úgy vagyok, hogy igazán senkinek sem kellek, mint barát. Mit tehetnék még? Vagy fogadjam el, hogy én egy ilyen típus vagyok, akit nem nagyon szeretnek?


2010. dec. 25. 12:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
54%
Pontosan mit vársz az emberektől?
2010. dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
54%
Párkapcsolatot szeretnél netán?
2010. dec. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
53%

Ezen kár görcsölni.Mindenkinek nem lehetsz szimpatikus.Mondjuk ha ez mindig így van akkor érdemes elgondolkodni, hogy veled van-e baj.

Mert itt szépen felsoroltad az erényeidet, de vannak rossz tulajdonságaid is?Azokat lemered írni?

2010. dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
69%
Nincs olyan ember akit nem szeretnek:) Lehet nem veszed észre, de vannak. Amit felsoroltál nagyon sokan örülnek ilyen embernek:) persze van aki bunkóXD Barátot tudsz szerezni magadnak, ha szerelmet keresel az nehezebb, mint soknak, pl. nekem. Nem benned van a hiba:)
2010. dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én a másik véglet vagyok, mindenki utál. Nekem az eddigi életem harc harc hátán. De mégis csak jobb másoktól függetlenül, a saját igazad és utad választani (hidd el, így is fognak csapódni hozzád emberek), minthogy másoknak megfelelve, mások szeretetét mankóként használva élni az életed. Válassz egy embert, aki mindenre képes Érted. Onnantól fogva semmi nem számít.
2010. dec. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 A kérdező kommentje:

Hogy mit várok? Természetesen mindenki azt "várja", hogy kedveljék. Én nem azt szeretném, hogy minden ember kedveljen, mert tudom, az lehetetlen. Csak mondjuk azt, hogy engem is vegyenek embernek.

Mindig minden körülmények között kivülállónak éreztem magam. Sosem volt az, hogy valaki nagyon megkedvelt volna engem. Ennek okát nem tudom tényleg, nem is értem miért. V

Volt olyan időszakom, amikor nem is kívántam társaságban lenni, úgy alapból nem is szerettem az embereket. Aztán változtattam magamon, a hozzáállásomon, és egy új közösségbe is kerültem. Mosolygós lettem, életvidám, persze néha így is visszahúzódóbb, és nem olyan nyílt, de nem hinném, hogy ez lenne a baj.

Több olyan ismerősöm van, akit sok ember szeret, hívják ide-oda, keresik a társaságát, pedig egy elég csendes, bátortalan ember. Szóval nem értem, hogy mi lehet az, ami kiváltja az emberekből az "inkább másvalakit, csak őt ne" érzést.

2010. dec. 25. 12:16
 7/84 anonim ***** válasza:
64%
Hány éves vagy? Lány, vagy fiú? Ilyesmik érdekelnek. És hidd el: én nem szeretném, ha szeretnének. Régebben szerettem volna... De minek szeressenek, kedveljenek? Származik abból valami jó?
2010. dec. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 Moszuke ***** válasza:
63%

The Steve - Antiszociális

http://www.youtube.com/watch?v=JB1jjMCHM3I


[..]Neked kell változnod, a világ nem fog megdőlni

Ha megismered magadat, akkor tudsz majd feltörni

Isánka van itt, aki a szemeteket megtörli

Hogy ki tudj állni magadért, előbb meg kell tanulj megtörni

Önző az ember, csak eszik és közösül

Sikerébe' fürdik és leszarja, mit hagy örökül

Parázik egyedül és bandába tömörül

Elkábítja magát és egy más világba menekül

Félelemből támad és a szeretettől fél

Elméleteket állít magának és annak él

Mikor eljön a vége, kiderül, ki mennyit ér

Nem marad meg a fény, a lég csak a bér, de miééér?

Nem léteznek rácsok, a gondolat a rabság

Légy nyitott a világra, mer' szemen szúr a vakság

Ne csak nézz, láss is, ha mélyre ásnál

Rájönnél, hogy nem az a lényeg, hogy jobb légy másnál[...]

:)

azért jó a magyar rap mert azt hallasz bele amit hallani akarsz

2010. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
90%
Tyűűű. Azta... :-)
2010. dec. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval nem értem, hogy mi lehet az, ami kiváltja az emberekből az "inkább másvalakit, csak őt ne" érzést."


A tettei, jellemei. Nagy nehezen felvetettem egy ismerősömmel egy lányt msnre aki nem szeret semmit se, nem szeret másokat se. Mi nagyon jól elbeszélgetünk:) nem mondom, hogy legjobb barátok vagyunk, egyrészt nem lakunk közel, de viszonylag egyetlen fiú vagyok akit kedvel:) persze barátilag beszélünk.

2010. dec. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!