Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztél már úgy, hogy valami...

Éreztél már úgy, hogy valami nagyon fáj belülről, de nem úgy hogy sírni tudnál, vagy akármi hanem csak tágra nyílt szemmel ölelgeted a térded, kétségbeesetten?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Én ilyet akkor szoktam tenni amikor hiányzik a párom:( 18F
2010. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze

Általában így szoktam érezni. Visszagondolva már kezdek megijedni , hogy ilyen vagyok...Mikor ülök a szobámban felhúzott térdeimet átölelve nézem a sötét szobasarkokat vagy éppen a falakat és semmire sem gondolok csak bambulok magam előtt...

Szokták mondani ,hogy klinikai eset vagyok:P:DD

2010. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

velem akkor volt sokszor ilyen, amikor depressziós voltam.

de te nem vagy az, ugye?

2010. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem csak néhány dolog akár egy apróság is nekem nagyon nagy ütést jelent.
2010. aug. 28. 22:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Apróságok is össze tudják zúzni az egész lelkivilágomat.

Velem először fordult elő könnytelenség. Én mindig sírok minimum 1x egy nap.. De Most NEM tudtam. Félelmetes volt. Szinte hallottam, ahogy összetört a szívem, iszonyatosan fájt, de könnyem egy csepp se hullott.. És csak bámultam, de semmire se tudtam gondolni.

2010. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mi történt?
2010. aug. 29. 22:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Életemben először voltam szerelmes és minden annyira tökéletes volt. De aztán kiderült, hogy rajtam kívül van egy 10 hónapos kapcsolata, és persze ő azt választotta. Nagyon fáj, olyan mintha a mellkasomon egy tonnás súly lenne és szinte alig kapok tőle levegőt, de sírni még mindig nem tudtam. Most körülbelül mindenen átsiklok és csak úgy vagyok.

:(

2010. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:(( te szegény:s:(
2010. aug. 31. 19:09
 9/9 anonim válasza:
55%

Hm én nem szoktam a térdem ölelni de képes vagyok órákig egyhelyben a sötétben ülni nincs vesztenivalóm én ígyélek már egy ideje és jó, nem félek, nem érdekel semmi egyszerűen nincs vesztenivalóm...

16/F :D

2010. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!