Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudnék tenni az önbizalomh...

Sansastarkk kérdése:

Mit tudnék tenni az önbizalomhiány ellen?

Figyelt kérdés
Nyugodt, visszafogott típus vagyok,jó tanuló, megvan a saját baráti köröm és nem tartom magamat csúnyának sem...kivéve a tesóm mellett. Iszonyatosan király ahogy öltözködik, a figyelem középpontjába termett, odavannak érte a srácok (engem még senki nem vett észre) és jövőre egy suliba fogunk járni. Szóval azt hiszem, nem lesz barátom. Hiába vagyok általában jó véleménnyel magamról. Vannak reggelek amikor állok a tükör előtt és azt gondolom "hű most tök jól nézek ki" egészen addig amíg be nem libeg mellém. Ha ő ott van mindig kellemetlenül érzem magam mert nekem sose lehet annyira szép a hajam vagy sose válogatom úgy össze a ruháimat és nem szeretek sminkelni. Imádom a testvéremet. Ő az akire bármikor számíthatnék szóval ez nem egy gyerekes verseny, hogy ki a szebb. Ez az érzés bennem van, én akarnék ezen változtatni magamban. Köszönöm ha megírod ezzel kapcsolatban a tanácsaidat!

2020. jún. 12. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idös vagy.

De azt tudd, hogy mindenkiben van, ami meg tudja fogni a pasikat. A legfontosabb, hogy magadat próbáld elfogadni es ne masokhoz hasonlitani. Pont ettöo szép az egész, hogy nem vagyunk egyformák. Ha Te jól erzed magad a bőrödben, az már siker. Az már olyan kisugárzast ad, ami nyerő.

Azt latni, hogy ertelmes, kuktúrált es kommunikatív csaj vagy. Nekem az írasod alapján nagyon szimpatikus vagy! Pedig nem látom hogyan öltözködsz. Ugyhogy nem hiszem, hogy gondod lesz a pasikkal. Csupán nem azokkal kell foglalkoznod, akikkel szerintem foglalkozol. Sok ertelmes es figyelmes pasi van, akik örülnenek egy ilyen csajnak, mint Te! Akiktöl Te is megkapod, amire vágysz.

Tudom, hogy a nöknek (is) fontos a pozitiv visszacsatolas! De elfog jönni ez is, megha nem is a vagány öktözeted kapcsán.

En hasonló cipoben jartam, mint Te! Ezert igyekeztem a kommunikacióval es szemelyiségemmel ismerkedni vagy "hóditani"! Nem tartottak rosszképünek srácnak, de mivel én magamat e téren lehúztam, ennek meg is lett az eredmenye.

Szoval ne csüggedj! Nincs veled semmi baj:) Szeresd magadat és légy önmagad! Nem fog elmaradni semmi, amitöl talán félsz, hogy elmarad ;)

2020. jún. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem szereted magad eléggé és ettől van benned ez a “féltékenység”. Ne akarj olyan lenni, mint ő. Legyél saját magad és szeresd magad, innentől ezek a gondolatok meg sem fordulnak majd a fejedben.
2020. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!