Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék azért, hogy jobb...

Mit tehetnék azért, hogy jobb életem megyen?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és miért van az, hogy mindig az élet nehezebbik végét fogom meg? Más kap annyi lehetőséget vagy támogatást rám pedig állandóan ömlik a sz*r. Folyamatosan dolgozom, mindig is dolgoztam, és teszek azért, hogy jobb életem lehessen, de egyszerűen mindig jön valami és nem tudok a saját lábamra állni :(. A gondolkodásommal lenne baj, vagy egyszerűen szerencsétlen vagyok? Hogyan tudnék segítség nélkül boldogulni, és végignézni hogy mindig azokhoz az emberekhez kegyes az élet akik rá sem szolgáltak?
2020. jún. 26. 12:14
 1/3 anonim válasza:
Próbálj meg pozitívan állni a dolgokhoz, sokmindent be lehet vonzani.
2020. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Ne másokat less, hanem saját magaddal foglalkozz.
2020. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj ki 5 évre külföldre dolgozni hogy egy kis élettapasztalatot szerezz. De előtte tarts önvizsgálatot hogy a téged ért dolgokért te mennyire vagy felelős!
2020. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!