Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan ember, aki örök...

Van itt olyan ember, aki örök vesztes, de már hozzászokott, hogy az?

Figyelt kérdés

Sajnos én is ebbe a kategóriába tartozom, de valahogy már hozzászoktam és megbarátkoztam vele, hogy egy vesztes vagyok. Van esetleg köztetek olyan, aki hasonló cipőben jár és szintén beletörődött ebbe az állapotba?


Kíváncsi vagyok mások tapasztalataira.



2020. jún. 26. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már ott vesztettem amikor megszülettem, szóval
2020. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

A hozzátok hasonlóak a felfogásuk miatt vesztesek!

Kényelmi zóna... Ott vagytok. Kényelmes a szenvedés mert azt ismeritek és az önsajnálat is kényelmes. Ezért akartok beletörődni. Mert elképesztően rémisztő lenne nektek a változtatás, mert akkor meg kéne erőszakolnotok magatokat hogy erőt vegyetek a lustaságon. Olyan ez mint amikor beszartok, és csak azért üldögéltek benne mert jó meleg...

2020. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves 2/2, esetemben kicsit mellélőttél! Az okok amiért szívok első sorban olyan dolgok, melyek felett nincs vagy nem volt hatalmam. (Pl. nem én tehetek arról, hogy 7-8 éves koromban karácsonykor megtudtam, hogy az anyám csalja az apámat, na meg persze a sok "jó", egy tönkretett gyerekkorral is ami ebből kifolyólag jött, sem az én saram volt...)


Egyébként pedig nem a kioktatásod érdekelt, szimplán arra voltam kíváncsi, hogy más vesztes alkatú emberkék hogyan viszonyulnak saját lúzerségükhöz.

2020. jún. 28. 17:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekes pàrok egy jó nagy része csalja egymást, egy jó nagy részük alkoholista vagy szadista vagy csak simán megnyomorítja a gyereke lelki világát ezer féle módon. Ebbe beletartozik az is h éhezteti nem szereti vagy eladja. Ezen sokan túl tudtak lépni és túl is kell akkor is ha nem könnyű. Felnőtt vagy! Gyerekként volt mentséged a rossz döntéseidre most már nincs! A te életedért te vagy a felelős! Rengeteg mindent megtehetsz magadért és a jövődért. Nem tudom miért vársz igazolást és támogatást az önpusztításhoz... Ép eszű ember nem fogja azt mondani hogy csináld csak és tanácsot se fog adni neked ahhoz hogy maradj bent ebben az állapotban!
2020. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Emberek, ennyire nem megy egy kérdés értelmezése? Nem az okoskodásra és az "önjelölt megmondóemberek" nagyívű dumáira vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy más vesztes alkatú emberek hogyan barátkoztak meg azzal, hogy vesztesek!


Mit nem lehet ezen érteni?

2020. júl. 3. 02:28
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Okoskodás... Ha az aroganciádból erőt tudnàl meríteni lehet hogy nem ismernél akadályokat.


Támogatást vársz önsajnálathoz? Azt senkitől nem fogsz szerintem kapni....

2020. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Válsz kell? Nem törődök bele!

Miért? Mert szeretem szembeköpni azokat akik kételkednek bennem.

Mindenen lehet változtatni!


Minden ember és állat genetikájában benne van a fejlődésvágy, aki beletörődik hogy szerencsétlen ellentmond a saját evolúciójának.



Én is felteszek egy kérdést:

Te miért törődsz bele?

2020. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
A kényelmi zóna miatt. A megszokott rossz kényelmes, a változás ijesztő és kényelmetlen. Ezért csinálják.
2020. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elnézést... de az ő válaszára vagyok kíváncsi.
2020. júl. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyenek nem fognak válaszolni! Támogatásért a feladásban és önigazolásért írnak ide nem megoldásért. De lássuk! Hátha!
2020. júl. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!