Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha nem érzem...

Mit tegyek, ha nem érzem magam jól a bőrömben, és 17 hibát tudnék felsorolni, hogy mi a bajom magammal? Nagy részén nem tudok változtatni, kis részén csak műtéttel.

Figyelt kérdés

Voltam pszichológusnál, nem is egynél, de jött mindegyik ezzel a fogadd el magad dumával. De ez az, amit nem tudok. Egyszerűen nem fér abba az agyalágyult fejembe, hogy miért kellene ezt elfogadnom. Vagy egyáltalán hogyan?

A hibákat nem elfogadni, hanem megváltoztatni kellene, de mi van, ha nem tudom?

Minden ember szép a maga módján, de én miért nem vagyok szép? Én miért nem látom magam szépnek? Keresem a szépet magamban, de nem találom. A génlottó lúzere vagyok, mert minden rossz tulajdonságot én örököltem. Az se könnyíti meg a helyzetem, hogy van egy tesóm, aki tipikus szép fiú, meg az unokatesóm, akire heti szinten ráír egy fiú.


2020. júl. 9. 19:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérj 5 jó tulajdonságot és 3 rosszat. Vagy ügyesebben fogalmazva 5 erősséget, amiben jó vagy, és 3at, amiben jó lenne fejlődnél.

Ha csak jót hajlandó valaki mondani, az csak be akar nyalni.

Ha csak rosszat, az nem lát tisztán.

Aki mindkettőt tud mondani, az ismer téged.


Amúgy meg, ha 3 ismerős is ugyan azt mondja, abban bizhatsz, hogy valószínűleg más is látja, nem csak ők.


A külsőségek nagyjából tini korban számítanak. Később az számít, milyen valódi tulajdonságod, természeted, személyiséged, viselkedésed.


Pl az, hogy ha valamit nem értesz, vagy nem értesz egyet vele, akkor mersz szólni és értelmesen kérdezel.

2020. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Ami igaz az igaz ***** válasza:

Hagyjuk,... még csak nem is nyit a változás felé.

A csajon még egy csákány sem hatolna át. Túlságosan be van zárkózva a fejébe.


Csak igazolni akarja a saját "elveit" nem akarja ő hogy mi segítsünk neki. Majd ha kifogások helyett lehetőségeket nézi akkor van miről beszélni.


"Igenis vannak csúnyák is. Én az vagyok."

"attól még ugyanúgy csúnyák. Ez nem oszt nem szoroz."

"az nem külsőség"

"az nem jelent semmit"


Hiába mondunk neki bármit csak az számít neki hogy ő nem szép.

Azon sem lepődnék meg ha ő lenne az aki 50%-kal leszavazott mindenkit.

2020. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem tökéletes. Belőlem pl hiányzik az összes hiba...

Viccet félretéve a legélesebb tükröt majd a párod fogja eléd tartani. Addig kár nyavalyogni. Tanulj, fejleszd magad. Kompenzáld, amin nem tudsz változtatni.

2020. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni nekem csak annyi hogy nagy az orrom és néha furán beszélek de ezek miatt rengeteget voltam terrorizalva suliban aztán rajottem hogy nem érdekel. A beszedemre figyelek amikor tudom de az orrommal nem tudok mit kezdeni. Ha bele szaladok se tudok mindenkinek megfelelő ezért úgy döntöttem csak magamnak fogok. Ne keresd magadban a hibákat hanem csak fogadd el és inakbb arra összpontosíts amit szeretsz magadon. Kitartás
2020. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!