Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Idegesítőnek érzem magam,mit...

Idegesítőnek érzem magam,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Próbálok barátkozni mindig,viszont a beszélgetés alatt (már ha eljutok normál kommunikációig),egyszerűen úgy érzem,idegesítő vagyok,és abbamarad a beszélgetés (chaten)... A másik fél részéről. Nem akarok kussba lenni barátok nélkül. Nincs valami tippetek,miken javíthatnék? Hogy barátkozzak ne idegesítő módon? :(

2020. júl. 11. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Marha egyszerű: ne légy idegesítő!
2020. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
De azt se tudjuk h mi a gond... Idegesíteni sokféleképp lehet a másikat. Fiú vagy vagy lány? Hány éves? Te mondod magad idegesítőnek vagy a másik fél?
2020. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mi lehet az szerinted, ami idegesítő? Túl kommunikatív lennél a másik félhez képest?

Tényleg elég sok minden lehet, az is opció, hogy egyszerűen csak különböző típusú emberek vagytok. Pl a másik fél élőben se beszélne olyan sokat, mint te. De az is lehet, hogy nem szeret annyit pötyögni. (Ez nekem is ismerős, a legjobb barátaim teljesen alkalmatlanok az írásos kapcsolattartásra.:D Élőben rengeteget beszélünk, jóban vagyunk, chaten viszont rosszabb a helyzet, ami szerintem valamilyen szinten normális is.)

Ha meg újonnan ismerkednél és írásban beszéltek először akkor pláne nem tudhatod, hogy alapjáraton mennyire kommunikatív írásban az az ember, akit kifogtál,vagy hogy mi lehet az ok...Szerintem ne hibáztasd magad, nem feltétlenül te tehetsz róla.

Sajnos ez a fajta kapcsolattartás eléggé korlátolt dolog, próbálj meg minél többet élőben ismerkedni (ha van rá lehetőség)

2020. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!