Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Egy ideje úgy érzem, hogy akárhol vagyok, akármit teszek egyszerűen semmi sem tesz igazán boldoggá és unom az életet, a létezést. Lehetek bent a szobában, vagy kint egy baráttal, ürességet érzek. Szívem szerint nem tennék mást csak megszűnnék. Nincs lelki erőm a napi teendőimhez. Ha itthon ülök a gondolataimmal az mégrosszabb,azonban ha kint vagyok valakivel, szintén instabil a lelki állapotom. Nem szeretnék így érezni, de ez van bennem. Valaki van még ehhez hasonló helyzetben? Ez ellen van valami gyógyír? 17/L

2020. aug. 1. 13:20
 1/1 anonim válasza:

Nyilván van oka annak, hogy így érzel, de nem ismerem a körülményeidet, szóval nem tudom megmondani hogy tudsz e a környezetedből segítséget kérni, de ha igen, tedd meg.

Vonj be akár pszichológust, mindenképp beszélj róla.

Realizáld a problémáid, és amin változtatni akarsz, és próbálj cselekedni, ha tudsz.

De a legfontosabb hogy ne félj segítséget kérni.

2020. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!