Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Viszolygok a szellemi fogyaték...

Viszolygok a szellemi fogyatékosoktól. Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Sajnálom, de be kell vallanom, én rájuk nézni sem szeretek. De mindenhonnan az elfogadás ömlik, úgy érzem rossz ember vagyok, mert én nem tudok velük cukiskodni meg barátkozni. Értem hogy betegek, de attól nekem nem lesznek szimpatikusak. Nem akarok nekik rosszat vagy ilyesmi, éljenek, boldoguljanak. Mi lehet az oka ennek a hozzáállásnak és kell-e tenni ellene valamit? Ez arról árulkodik hogy gonosz vagyok?
2020. aug. 2. 21:12
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Nem sikerült felfogni. Semmi gond, köszönöm azért :D
2020. aug. 16. 21:51
 32/39 anonim ***** válasza:
57%
Hidd azt. Választ akartál, azt megkaptad, nem tudom, mit kellene még visszaolvasni. Oké, undorodsz tőlük, nem akarsz barátkozni, nem akarsz "cukiskodni" bármit is jelentsen ez. Mondd ezt el a rokonaidnak, akkor biztos nem sózzák a nyakatokba. Elolvasva ezeket a kommenteket részedről nem vagyok benne biztos, hogy csak a rokonotok értelmi sérült...
2020. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Jó, azért az is biztos utolsó, hogy a kérdező tuti, hogy nem egy felnőtt gyerekes apa, max. egy 15 éves gyerek. Értelmes felnőtt FÉRFI nem használ olyan szavakat, hogy cukiskodás. Tényleg ideje lesz a tanévnek elindulnia, egyesek nagyon unatkoznak itt a gyk-n.
2020. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Nem vagyok férfi és van gyerekem. Ennyi elég a magánéletből?
2020. aug. 16. 23:40
 35/39 anonim ***** válasza:
Duplán gáz, ha felnőtt ember ilyen gyerekesen fogalmaz. Cukiskodás, agyrém, tizenévesek beszélnek ilyen hülye szavakkal, és már ott is gond van. Kezdődhetne már az az iskola, kevesebb unatkozó gyk-s kisgyerek trollkodna kamu kérdésekkel.
2020. aug. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy hogy fogalmazok. Az sem egy szellemi magaslat, aki egy-egy szóba beleköt és nem ismeri fel a cinizmust. Ugye az magasabb szintű kognitív képesség :) Ezek szerint magadra vetted a fogyatékosokra vonatkozó érzéseimet, joggal.
2020. aug. 17. 07:41
 37/39 anonim ***** válasza:
Ebben semmi cinizmus nincs, az egy picit magasabb szinten kezdődik, nem pedig hisztis tinilányok által használt szavak pufogtatásánál. :) Dehogy vettem én magamra, téged még a saját rokonaid se vesznek komolyan, azért sózzák a nyakatokra a rokonotokat is a kérésetek ellenére. Akkor majd pont én veszlek komolyan. :)
2020. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Ismét bizonyítottad, hogy funkcionális analfabéta vagy. Gondolom ez a hiszti az enyhe értelmi fogyatékosság tünete. Bocs, akkor sem vagytok szimpatikusak XDXDXDXD
2020. aug. 17. 10:38
 39/39 anonim ***** válasza:
57%

Igen, egy felnőtt és értelmes családos ember biztos cukiskodni meg xd-ket fog nyomni ész nélkül, holott az elején még te mondtad, hogy az enyhékkel semmi gondod nincs. :) A szimpátiáddal meg tudod mit csinálj, kinek van rá itt igénye szerinted?


Ezzel pedig nagyobb gond van, mint azzal, hogy valaki rokonnak nevezett egy környezetedben élő személyt. Foglalkozz inkább a képzeletbeli gyerekeddel!

2020. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!