Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy a jóképűnek...

Miért van az, hogy a jóképűnek nem nevezhető vagy a kövérebb fiúknak összejön valami a csajozás terén míg nekem soha nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy sokan mondják rám, hogy jól nézek ki. Sportolok is tehát nem vagyok kövér. Mindezek ellenére még sincs sikerem a nőknél.
2010. aug. 4. 11:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Talán mert nem csak az számít, hogy hogyan nézel ki. A másik pedig az, hogy még nem akadtál össze azzal a lánnyal, akinek te lennél az ideálja. Majd összeakadsz vele.
2010. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11:33-as: Te meg kapd be!


11:35-ös: Jó a megfigyelésed. Reise, Reise-s póló. Nemcsak hallgatni szeretem, hanem játszani is a dalukat.


12:16-os: Jobban belegondolva több, mint valószínű, hogy igazad van. Ezek szerint csak peches vagyok.

2010. aug. 6. 13:43
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
mer csúnya vagy
2010. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az egy rammsteines póló rajtad?????

ők a kdevenceim!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

imádom őket

mindegy

kérdésedre: lehet, h elcsépeltnek hangzik, de nem a kulso szamít. Nekem a képeid alapján kicsit félénknek tunsz, próbálj meg kezdeményezni

majdnem minden lányt le lehet venni a lábárol, ha bokolsz neki

hidd el h igy van. és is csaj vok

ha vki nagyon udvarol, 99% h megkapja azt a lányt akire hajt

2010. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

máskor meg azt írkáljátok ,hogy ne nagyon nyomulj stb.

Hol itt az igazság? :D még jó, hogy nekem normális barátnőm van!

2010. aug. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem lehetne mellőzni a Rammstein-es pólómat? :D

Nem vagyok félénk. Merek kezdeményezni is. Ezen a téren nincs gond.

2010. aug. 7. 12:25
 17/17 anonim ***** válasza:
normalis zenet hallgatsz, van hobbid, raadasul meg zenelsz is..nincs veled semmi problema ;)
2012. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!