Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok focizom Fo...

16 éves fiú vagyok focizom Foci meccsek után en nem szoktam fürdeni bár fürdenek mert nagyon izzadt vagyok de nekem nincs le vágva/borotvalva a fan szorzetem ezért n fürdok es nem is szeretném le vágni/borotvalni..valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
Vag ne is furdjek csak itthon meccsek után?
2020. júl. 26. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség.

Te vagy a normális. Semmi sincs véletlenül.

Ez most egy hülye divat.

Ne menj utána.

Ha szóvá teszik, nevesd ki őket.

2020. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MadSeal ***** válasza:
77%
Nem nézi azt senki, ha meg igen, akkor fuss!
2020. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak ezért nem fürödni szerintem hülyeség, de nem is kötelező ott helyben fürödni, ha valaki nem akar/siet/közel lakik, stb.

Egyébként megsúgom, a legtöbb ember nem borotválja ott, ez egyéni ízlés kérdése férfiaknál és nőknél is. Aki a saját ízlését szeretné beállítani standardnak és kivetíti mindenkire, annak meg nem jósolnék magas pontszámot egy IQ-teszten.

2020. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki leizzadt és van normális lehetősége fürdeni, de nem él vele, az nagy igénytelenség, már bocs.

Egyáltalán nem biztos, hogy a többiek borotválják. De ha mégis, te megmondhatod nyugodtan, hogy neked így tetszik. Vagy fürödj fürdőgatyában, ha szégyellős vagy, de azért szerintem többet cikiznének.

2020. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nullásgéppel ledúrod a szőrt a dákódról és kész

A szőr teljesen felesleges, elvileg csak a nemiszervek biztonságát támogatná ugyanúgy mint a nőknél de egyébként meg csak akadályoz mindenben a valóságban


Mellesleg nem egészséges közös tussolóban fürödni ilyen közösen használt sportlétesítményekben, ha lábgombás, körömgombás akarsz lenni, ott kapod el a leghamarabb

Én sosem fürödtem le edzés után a teremben hanem hazamentem és otthon tussoltam le az a leghigiénikusabb

2020. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös

Közös zuhanyzóba mindig papucsban állunk be, és voálá, lábgombás félelem megoldva.

2020. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6 a csapódó víz ellen nem véd meg a papucs sem

A legjobb hazamenni edzés után és otthon lefürdeni akkor biztos semmilyen fertőzést nem kapsz el

Nyilván játszós ruhában kell konditerembe járni amibe nem baj ha beleizzadsz, nem pedig Dolce&Gabbana-ban

2020. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ szerintem ezek után ke fürdők meccsek után mindenkinek köszönöm hogy úgymond ki altok melletem hogy nem muszáj le vágni en nem szeretném és kessz ennyi
2020. júl. 26. 21:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lényeg, a te testedről van szó.

Egyébként igenis véd, nem véletlen nőtt oda. Jól teszed, ha nem csupaszon mászkálsz. Ha nagyon dzsungel és zavar, ritkíthatsz rajta, de teljesen nem kell leborotválni.

2020. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!