Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal fogyhat...

Milyen gyakorlatokkal fogyhat le egy 16 éves lány?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégedve a testemmel valaki azt mondja hogy pont jo, valaki azt hogy vékony vagyok, valaki meg azt hogy nehéz de ezt olyan mondja aki nehezebb nálam ha ez vicc akkor "tényleg nagyon vicces". Na mindegy olyan gyakorlatokat tudtok nekem mondani ami hatékony az alakformálásra. A célom jogy vékony lábaim és lapos hasam és persze a karomra is ráférne egy kis izom. Előre is köszönöm!

2019. ápr. 25. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bármivel, ha kevesebb energiát viszel be, mint amit elhasználsz. Bármilyen aerob puzustartományban végzett mozgás, futás, bicikli, úszás, aerobic, ... amit legalább 40 percig csinálsz alkalmanként, mert ennyi idő kell a zsírégetés beindításához. Legalább háromszor hetente. Erősíts is mellette, hogy formásodj. Kezdőként még lehet egyszerre zsírt égetni és izmot építeni, később már nehezen. Saját testsúlyos edzéssel sokáig jól tudsz fejlődni. Most, tavasszal, nyáron jók a szabadtéri kondiparkok.

Kitartás! Hajrá!

2019. ápr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!