Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha idegenként találkoznál...

Ha idegenként találkoznál önmagaddal, szimpatikusnak találnád magadat? Miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 18:13
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
Én ellen szemvesnek tartanám magam.
2010. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Hát én nem szívesen futnék össze magammal idegenként. Valahogy így gondolkodnék: "Ez a lány... ha nem lenne ilyen hosszú a haja és karcsú a dereka, az arca alapján tuti fiúnak nézném. Semmi smink, a cuccainak is legalább a fele férfi ruha. És hogy tud nézni! Basszus... ez mindjárt idejön, és legyilkol. Na jó, én inkább elmegyek innen..."


L/16

2010. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

jó a kérdés

első benyomásom az lenne hogy ki ez a ronda lány. Viszont a szeme az nagyon szép meg a körmei is :D meg csinos is de arcra nem annyira szép

2010. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

nem, nagyon nem

kb azért amiért a többiek is semmi élet nincs bennem, mint aki meg akar halni (ez igaz is), meg olyan nyámnyila vagyok, még magammal sem tudnék szóba állni

ez amúgy tök vicces:]]

16L

2010. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
én nem találnám magam szimpinek. sőt. eleinte mindenkivel szkeptikus vagyok, de aztán nagyon kedves és aranyos tudok lenni, de csak aki megérdemli. ez így egy kicsit dúrván hangzik, de legalább nincsenek álbarátaim. a többiekkel meg nem foglalkozom :D
2010. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan fura lány... és különc is. Egész nap csak azt az átkozott füzetét szorongatja, és rajzol. Mi lenne, ha elvenném tőle...? Áh, mégse, hiszen még elkezd sírni. Akarom én azt? Nem szeretek kislányokat vigasztalgatni. Nem tűnik ki a külsejével, és a plázacicák mellett igazán el is bújhat, és ennyi. Kell nekem ilyen barát? Értelmes meg minden, de olyan visszahúzódó, és teljesen hétköznapi a kinézete. Mit kezdjek vele? Nem segítene valaki...?"


Nos, ha idegen lennék magam számára, így vélekednék. Kicsit döntésképtelen vagyok,és hiába próbáltam az átlag emberek magabiztos első benyomását alapul venni, nem sikerült olyanra :3 Egyébként nem tudom, hogy szimpatikus lennék-e magamnak, mert sok jó tulajdonságom van, amiket kezdek is elhinni, de elsőre csak egy csendes kis könyvmoly vagyok egy nagy mappa telerajzolt papírral :)

2010. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Érdekes... :D

Én magamat tipikusan annak az átlagos, semmilyen csajszinak tartanám. Ha valakinél van egy füzet, és rajzolgat bele, akkor legalább szóba lehet vele állni, hogy mit csinál, mi ez... De én csak elbújok a tömegbe.

2010. aug. 8. 21:36
 28/35 anonim ***** válasza:
Ez ugyanaz a kérdés, minthogy: Jól érzitek magatokat a bőrötökben?, csak kicsit furfangosabb. Ez teccik :D
2010. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

tegnap 00:51


Ez melyik filmböl van? :D

2010. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

én igen:)

"milyen aranyos ez a lány....milyen édes hogy mindig mosolyog és nevet :) az arca is olyan...cuki :) és az öltözködése is tök jó:P"

2010. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!