Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csak akkor van önbizalma...

Miért csak akkor van önbizalmam ha kiegészítők vannak rajtam?

Figyelt kérdés

Kiegészítő alatt értem: sapka, szemüveg, karkötő/karóra, fülhallgató, nyaklánc, sál vagy bármi más. Sőt igazából pulóver és a kabát is ide tartozik.

Egyszerű nadrág+póló párosításban csúnyának, bénának, esetlennek érzem magam. Miért?

15/f


2010. aug. 4. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
mert ilyen a felfogásod.a kiegészitőktöl meg miért lesz önbizalmad?szart se ér.
2010. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbálsz valami elől elbújni,vagy rejteni?Esetleg nincs önbizalomhiányod?

Én is így vagyok vele.ha nem vagyok olyan ruhába ami nekem tetszik és jó is, akkor teljesen rosszúl érzem magam a bőrömben.

Szerintem te sem vagy magaddal megbékélve , és ezzekel a kiegészítőkkel kompenzálod...Bocsi, ha nem így van magamból indultam ki=D De az esetek többségében így tapasztaltam.:)

18l

2010. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából eléggé vékony vagyok, de sosem éreztem úgy, hogy szégyelnem kéne, de természetesem eddzem, hogy jobb legyen.
2010. aug. 4. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nem baj , ha vékony vagy.Ez genetikától függ.Én is elég vékony vagyok.:(

Ha edzed magad az jó,egészséges a sport:) sok sikert:D

szerintem meg nyugodtan hord a kiegészítőket,ha Te így jobban érzed magad:)

2010. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régebben nekem is volt ilyen érzésem,ha poloba vok simán ,akkor zavart... kb 1-2 évig volt ez,aztán itthon poloba vtam,majd le is abba mentem.kinőttem... a kiegészitök pedig ,most igazán trendik ;)
2010. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán valamit kompenzálni akarsz. Kevés törődést, szeretetet, figyelmet kaptál? Gondolkozz, majd rájössz.
2010. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!