Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az életemnek semmi értelme, a...

Az életemnek semmi értelme, a tiednek van?

Figyelt kérdés
2020. szept. 11. 00:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az enyémnek van, néha úgy érzem túl sok is. Van a tiédnek is, még ha annyi is, h vegyületeket alakítasz át másfajta vegyületekké,mint egy beszélő és gondolkodó gomba. Ha ennél többet szeretnél, azért már tenned kell valamit.
2020. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Az élet értelme a léte maga.
2020. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Inkább csak a lé maga.
2020. szept. 14. 19:40
 14/20 anonim válasza:
100%

Szia!

Nyugodj, meg nem csak neked szar az életed!

Én 34 évesen egy szar munkahelyen dolgozom, kevés pénzért.

Moat hagyott el a barátnőm 4 év után, a kevesebb pénz miatt.

Korona előtt jól kerestem, de megszünt és utána már csak gyenge fizuval találtam munkát, amit ő már nem szivlelt igy már nincs jovokepe mellettem és szépen elhagyott.

Egy albérletet bérlek, ahol van egy lakotarsam és most keresek még 1et hogy ki tudjam fizetni az egészet.

semmit nem értem el az életben, mert mindig csak a párkapcsolatoknak éltem és minden mást leszartam.

Barátaim sincsenek mivel a párom volt minden egyben.

Most minden nap kínszenvedés a felkelés és ráadásul még colitises is vagyok már 15 éve, ami egy belbetegseg.

Ugyhogy már inkább a végén gondolkodom, nem az élet folytatásan.

2020. szept. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De ha emiatt elhagyott, akkor másért is elhagyott volna, engem nem hagyott el, de szabályszerűen szenvedünk egymástól, de lépni egyikünk sem mer!
2020. szept. 16. 21:00
 16/20 anonim ***** válasza:

Az emberek nem tesznek félre. Felélik a pénzüket akkor is ha jól keresnek. Olyan csajt választottál aki a pénzedért volt veled. Ez két hiba amit te követtél el. Ilyenkor azt kell mondani: Én vagyok a felelős, az életemet magam irányítom és bármi is történt velem, én attól még értékes és szerethethető ember maradtam!

Aztán folytatod az életed.

2020. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De egyikünk sem maradt szerethető, ez a baj!
2020. szept. 18. 19:59
 18/20 anonim ***** válasza:
Miért is nem? Megváltoztál? Rosszabb ember lettél?
2020. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nálad lettem rosszabb, viszont magamtól meg jobb.
2020. szept. 18. 20:05
 20/20 anonim ***** válasza:
Mire alapozod ezt? Kifejtenéd? Honnan veszed h rosszabb vagy nálam?
2020. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!