Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Srácok, nektek ugye nem csak...

Srácok, nektek ugye nem csak a modellalkatok tetszenek?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy kövér vagyok, de van felesleg. Úszógumi, főleg oldalt. Hasam az kissé lapos, de mindig behúzom. A combom sem kicsi. Sőt...

Elég fiús alakom van, kissé széles váll, és nagy vádli. Ráadásul vannak striáim. (terhességi csík, azon a lila, majd idővel fehér csíkok)

16 éves lány vagyok, és multkor összeszámoltuk barátnőmmel, hogy 11 dologra figyelek oda, ha elmegyek egy fiú mellett, aki tetszik is. Olyankor rögtön görcsbe vagyok. Félek, hogy így nem tudok megadni mindent a barátomnak - ha lenne.

Viszont mások azt mondják, hogy belül pótolhatatlan vagyok. Szeretem az életet, az embereket, barátkozok, viccelődök, nevetek, imádok rajzolni, olvasni, alter zenéket hallgatni.

Képet nem linkeltem, de szerintem el tudjátok képzelni miről beszélek. Már rendesen fáj ránézni a vékony lányokra.

(Bocsi, ha nem jó helyre írtam)

Volt már nektek ilyesmi alkatú barátnőtök? És mi volt benne jó, és rossz?

Előre is köszi! 16/L


2010. aug. 8. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Képpel kicsit egyszerűbb lenne. Egyébként utálom a modell alkatokat. De ez nem minden esetben igaz.
2010. aug. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem persze!!

19/F

2010. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
huuuu rendben akkor. köszönöm szépen:)
2010. aug. 9. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem Szulák Andi alkata tökéletes.


Az erős vádli pedig kifejezetten szexi!

2010. aug. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Huuu akkor oké.:)

szerintem sem rossz Szulák Andrea alakja. :)

Köszönöm!

2010. aug. 12. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!