Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csak az olyan srácok...

Miért csak az olyan srácok tetszenek akiket sosem érhetek el?

Figyelt kérdés
Mindig megtetszik egy fiú, de ott van még több is aki tetszik. Ma is a suliban (gyereknap volt) ott volt az egyik helyes srác, aki drogozik, meg cigizik, lehet hogy iszik is, de nagyon jó képű. Én viszont nem iszok, nem drogozok, és nem cigizek, szerencsére még ki sem próbáltam, de nem is fogom. Szóval ott volt a közelemben, és állandóan őt bámultam, most meg annyira hiányzik. Nem osztálytársam. Viszont most szombaton ballag, és ez oylan rossz :( Miért tetszik minden srác? És miért az ilyen rossz fiúk? Amúgy az osztályból másnak is tetszik, szerintem az osztálytársnőim közül alig van oylan akinek ne tetszene, de senkinek nem mondhatom, mert nálunk ez úgy megy, hogyha elmondod hogy ki tetszik neked, akkor máris ezzel fognak szekálni. Akkor most mit tegyek? 12/L
2010. jún. 15. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
12 évesen még ráérsz ezzel foglalkozni. :)
2010. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért? Fiatalabb lányoknak is tetszenek srácok? Ez nem korhatáros. De azért köszi
2010. jún. 15. 16:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy érti az első válaszoló(gondolom), hogy ez még csak gyerekszerelem. Ebben a korban mindenki tetszik neked.
2010. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Természetesen nem az, de 12 évesen szerintem még korai ilyen dolgokon problémázni, ahogy telik az idő, úgyis kialakul majd.
2010. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amikor ennyi idősök voltatok ti is voltatok így?
2010. jún. 15. 16:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán, 12 évesen nem nagyon voltak drogos / cigis / alkoholista ismerőseim, akikbe halálosan beleszerettem volna. Lehet közrejátszik benne az, hogy fiú vagyok. : D
2010. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok


Persze, a legtöbb gyerek ebben a korban mind ilyen, én is mindenkibe szerelmes voltam, aztán jó pár évvel később megismertem Őt. :)

2010. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erőszakold meg ballagáson. :D Ha jól csinálod, lehet visszafog hozzád járni. ;)
2010. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem idővel megtalálod az igazit....

Tuti h nem ő lesz az.... Bár sajnálom h ezzel most elkeserítettelek...

" A fejemben sok srác megjelent, de a szivemben csak egy..."

Én is nagyon sok pasit " kipróbáltam" mire megtaláltam az igazit.... (AZok a régi szép idők... = ) )

Az viszont igaz h 12 évesen még ne várj olyan sokat az élettől. Sztem nincs elérhetetlen. Csak meg kell próbálnod..

Hajrá!!! Mindent bele

2010. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, rendesek vagytok. További szép napot ;)
2010. jún. 16. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!