Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Szóval az életemben van egy kis bökkenő most és nem találtam más megoldást..

Elkezdtem vagdosni a karomat és segít enyhíteni a lelki fájdalmat

De mindenki elfordult tőlem.

Mert azt mondták hogy nem akarnak olyannal barátkozni aki vagdossa magát

Ilyenkor amúgy én lennék a hibás?

Ezt nem értem

Ha valaki látja segítsen már

Adjon már választ erre


2020. okt. 24. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Te vagy a hibás, mert egy buta trendet utánozol, és nem akarnak veled a többiek azonosulni. Ez a vagdosás téma a neten lett elterjesztve és felkapva, a sok világfájdalmas önsajnáltató 13 éves kölyök reklámozza, mintha ezzel megoldódna minden, a többi ostoba kölyök meg elhiszi, és elkezdi csinálni.

Közben nem old meg semmit a dolog, hacsak azt nem veszed pozitívumnak, hogy majd legalább addig foglalkozik veled a szülő, míg elhord a pszichológushoz. Ha meg akkor sem, akkor aztán vághatod hosszában is, akkor sem érsz el vele semmit.

2020. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

figyelj gyerek.

nekem nincs senkim, és semmim. rokkantnyugdíjas vagyok, egészségem szinte nulla

de eszembe sem jutna vagdosni magam!

aki elfordult az elfordult, hagyd őket, magadda, törődj. magadnak csak te legyél fontos.

mindenki más le van sz...va! értem?

2020. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem talán még vonzana is a téma, ha nem hagyna hegeket...de mint írták, megoldani semmit nem fog. Te is inkább hallgass jó zenéket helyette....
2020. okt. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És mia az a bökkenő? Ami miatt vágod magad?
2020. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van kedved erről beszélgetni írhatsz.
2020. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vagdosás nem magadnak szól. Ilyen hülye módon akarod felhívni magadra a figyelmet. Talán még valahol menőnek is gondolod ezt legbelül, pedig inkább szánalmas dolog. Ne legyél szánalmas! Hagyd ezt abba mert senkit nem hat meg, és gáz hogy azt gondolod hogy magadban kárt tenni bárhogy is igazolható mindenféle világfájdalomnak titulált kényeskedés által. Vajon az utcán alvó nincstelen koszos hajléktalan akit mindenki magára hagyott miért nem vagdossa magát?! Biztos mert ő boldog, mi?! :D

Gondold végig ki a szerencsétlenebb kettőtök közül!

2020. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!