Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítene a szerelem, ha...

Segítene a szerelem, ha szociális fóbiám vagy valamilyen személyiségzavarom van?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve az életem miatt, és azért, hogy mit tett velem ez a betegség. Férfi létemre már a sírás kerülget. Nem látok más kiutat, mint hogy szeretnék találni egy hasonló problémájú lányt, akibe szerelmes lehetek és együtt könnyebb lenne. Már az öngyilkosságon is gondolkodtam, de én nem tudom csak úgy feladni, küzdeni akarok! 18/F
2010. aug. 10. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha disszociatív személyiségzavarod lenne arról már tudnál, tehát nincs több személyiséged. Ha skrizofén vagy akkor meg elkezdesz halucinálni meg össze vissza beszélni hülyeségeket, de egyiken sem segít a szerelem. A szociális fóbián viszont lehet. Lehet még borderline személyiségzavar, vagy mániás depresszió is. Nézz szét a depresszio.hu-n
2010. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van olyan oldal, ahol direkt ilyen problémával küzdő emberek vannak fent? Hol találhatom meg ezeket az embereket?
2010. aug. 10. 00:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnállak, de én is olyan pasit akarok, akinek hasonló baja van, mint nekem, de én még nem gondoltam arra h ez esetleeeg abnoormális :O
2010. aug. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolat nem pszichoterápia. Lehet, hogy megtartó erő, támogató, gyógyító, de akkor sem terápia. Sajnos, ezt neked magadnak (esetleg szakemberrel együttműködve) kell megoldanod.


Kívánok hozzá erőt, kitartást, sok sikert!


25/L

2010. aug. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ne akard megkeseríteni az életét senkinek. Gyógyulj meg és utána csajozz.
2010. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!