Mi a nagy álmom?

Figyelt kérdés
Nektek mi a nagy álmotok? Nekem az hogy ha vége ennek az egésznek akkor ki szeretnék menni Londonba🙂

2020. nov. 18. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs álmom. 🙂
2020. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is egy negatív ember vagyok. Eddig mindenféle kifogások mögé bújtam, hogy kb ne kelljen csinálnom semmit. Mostanra viszont ráláttam hogy mi is van velem. Hogy csak lekorlátoztam önmagam. Jelenleg nincs önbizalmam, önbecsülésem. Először ezeket akarom magamban erősíteni. Keresni akarok egy jó munkahelyet is, ahol fejlődni tudok - és pozitív irányba alakítani a mostani énem. Aztán próbálok majd független lenni, hogy ezt érezzem én is érek valamit, és nem vagyok folyton a környezetemre utalva.

Majd talán eljön nekem is az az idő amikor utazhatok, új helyeket ismerhetek meg. Mondjuk engem a keleti kultúrák (Japán) az ami jobban vonz.

Szóval én drukkolok neked kedves kérdező. Most én más életszakaszon megyek épp keresztül, de talán nemsokára én is hasonló dolgokról álmodhatok ;)

2020. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Dollármilliárdok, barátnő aztán talán még örök élet...
2020. nov. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Elismert Logikus válasza:
Nehéz kérdés ez. A fejlődés és a tudásszomj végtelen és csupán a halál tud véget vetni neki. A legnagyobb talán az Antarktisz legmagasabb pontján állni, a Vinson Massif csúcsán. A hegyek olyanok, mint az istenek. Hatalmasak és magasztosak. Így a legtöbb hegy legmagasabb pontján szeretnék lenézni a felhőkre, addig amíg ezt meg tudom tenni.
2020. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!