Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lépjek túl rajta, ha...

Hogyan lépjek túl rajta, ha valamit túlzottan a szívemre veszek? Milyen trükkök vannak erre, hogy ne vegyek mindent személyeskedésnek/támadásnak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 20. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Vedd be a 'leszarom' tablettat :)
2020. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok de már tudom kezelni. Ha ér valami ilyesmi, akkor egyszerűen nem pörgök rajta,elfoglalom magam,nem gondolok rá.
2020. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően azzal van baj, hogy hirtelen valami gyors instant megoldást vársz.. Trükkök? Nincs trükk. Próbáld meg feltárni az okokat, miért reagálsz bizonyos helyzetekben túl érzékenyen. Folytonos önreflexió. Csak ez segít. Olvasgass pszichológiát.
2020. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően tudom, elég összetett...szülői minták, önbizalomhiány, szeretet hiány...amihez van egy rossz természetem, amiben van öntörvényűség, makacsság, kontroll mánia, rugalmatlanság, szorongás...
2020. nov. 28. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez a probléma...de a leszarom tablettás válaszokkal már kitudnának kergetni a világból.
2020. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!