Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 14 éves lány vagyok és hát...

14 éves lány vagyok és hát kicsit változni akarok! Segítettek? (lent)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és hát kicsit változni akarok!!!

Itthon tök önbizalmam van de mások előtt egyszerűen nincs :S Másik problémám hogy bátortalan vagyok már anyira nem mint régen vtam de már utálom h nincs vmihez bátorságom :S 2 jó barátnőm van akikkel osztálytársak vtunk velük szoktam beszélni msn-en meg találkozunk is de mikor elkezdünk beszélgedtni oan hüén tudok viselkedni meg beszélni...:/ Szeretek énekelni de nem merek mások előtt mert félek h sz@ar hangom van pedig mások szerint nem. Mindenki eddig úgy ismert h a kis csendes "jó" kislány de közbe itthon teljesen más vagyok mint a suliba, most jártam ki az általánost de nem akarok ien lenni a középsuliba!! Sok tervem álmom van de barátnőm mondta h ébredjek fel az álomvilágból és igaza van állandóan egy álomvilágban akarok élni :/:/ Mindent azt akarok h most legyen pedig előttem az egész élet.. Help!!


2010. aug. 10. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd ha idősebb leszel ezek a problémák is elmúlnak.
2010. aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok és nem múltak el ugyanezek a problémák...
2010. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
énis ugyanigy vok ezzel csak én 12éves vok... ;'(
2010. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

szerintem az a lényeg hogy merj önmagad lenni, ne szégyeld mások elött azt ami vagy.

"mikor elkezdünk beszélgedtni oan hüén tudok viselkedni meg beszélni" az lehet a gond hogy mindenre mondani szeretnél valamit, már énis éreztem magam úgy hogy hülyén viselkedek (és szerintem mindenki) szóval ne akarj mindere elsietett választ adni, vagy mindenképp mondani valamit. nagyon fontos hogy tudj magadon nevetni pl ha valamit elrontasz vagy elesel görkorcsolyázás közben vagy valami butaságot mondasz véletlenül, ez mindenkivel megesk:) élvezd az életet, az apró dolgokat, ne akarj túl nagy dolgokat csak csináld azt amit szeretsz, sportolj valamit, vagy esetleg énekelj :) töltsd el olyan dolgokkal az idődet amit szeretsz. gondolj bele milyen nagy problémák vannak.. milyen lehet ha valakinek beteg gyereke születik, vagy egy közeli hozzátartozóját elveszti, lebénul, súlyos beteg lesz vagy akármi. örülj hogy egészséges vagy :)

és ha valami problémád lenne, ne zárkózz el, ne fordulj magadba. az a legrosszabb. nem ciki ha problémád van bátran kérj segítséget akár a környezetedben élőktől is (szülők, barátok) ne csak így neten :) ha nincs elég önbizalmad mondogasd magadban: "szebb vagyok mint bárki más, sétáló műalkotás" nekem anyukám mondta amikor önbizalomhiányom volt =) persze azért ne ess át a ló túloldalára, ne legyél öntelt! bár úgylátom ez a veszély téged nem fenyeget:)

2010. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
járunk?
2010. aug. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hm, kinövöd. :)
2010. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Változnak a dolgok én középsuli-ig csöndes visszahúzódó és zárkozótt voltam .És kb. az elmúlt 3 év alatt keztem érezni ,hogy valami elértem ezerszer nyitottabb lettem csomó ismerőst szereztem magabiztosabb lettem.Az egész azzal kezdődött ,hogy elkeztem megszólítani az embereket őkis keztek kiismerni aztán bulizgattunk és egyre inkább megszoktam a helyzetet és egyre nyitottabb lettem .Szóval nem mondom ,hogy könnyű volt nagyon nehéz nekem húllámvölgy az egész de ha nekem sikerül neked sincs miért aggódnod. F 18
2010. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam...:)

De rájöttem hogy más emberek is olyanok mint én és még van amelyiknél sokkal külömb vagyok mások szerint is és nagy önbizalmuk van...itt a lényeg az hogy ne félj önmagad lenni:)

Legyél laza...szeretni fognak:)

2010. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!