Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az osztálytársam valamiféle...

Az osztálytársam valamiféle betegségben szenved?

Figyelt kérdés

A személynek egy közeli barátja van,akinek elmond majdnem mindent. Több barátja nem igen van,mert nem kelti fel az érdeklődését senki.

Nem nyílik meg senkinek. Néha ferdít a valóságon.

Fél a szerelemtől nem is volt még barátnője sem,pedig lett volna egy csomó,de erősen szorongó típus és zárkózott,nem tud mély őszinte kapcsolatot kialakítani senkivel. Tanulási nehézségei vannak,koncentrálással vannak gondjai.

Viszont a sportban kiemelkedő a teljesítménye.

Úgy tudom nem a legjobb környezetben nőtt fel,bántalmazták fizikailag és lelkileg.



2020. nov. 25. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem betegség, igazából mentális probléma... Én is hasonló vagyok...
2020. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ki hat rá a családi kapcsolat, a gyermekkor.

Beszélgess vele sokat, ha tudtok csináljatok valami közös programokat. Bármit. az ilyen emberek rengeteg szeretetet, törődést és oda figyelést igényelnek, még ha nem is említik egyszer sem!

2020. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.vagyok ezt azért írom, mert gondolom zavar téged, segíteni szeretnél. Baratkozzatok meg.
2020. nov. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szorongás
2020. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!