Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van listád azokról, akik...

Van listád azokról, akik valamivel megbántottak téged/keresztbetettek neked? És olyan listád, melyben olyan emberek vannak, ahol te hibáztál a másik kárára?

Figyelt kérdés
Írd még le kommentbe a 3 legjobb és 3 legrosszabb tulajdonságodat, és hogy ezek hogyan kapcsolódnak a fenti kérdéshez.

2020. dec. 3. 03:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Pozitív

1. Türelmes vagyok.

De tényleg, szívhatják a vérem kb hónapokon keresztül, nem leszek dühös

2. Bárki problémáját meghallgatom és próbálok segíteni benne

Sokan "lelki szemetesnek" is használnak

3. Nagyon magas vagyok

Ezt igazából csak azért sorolom ide mert sokan irigyek rám emiatt, de én csak a hátrányait tapasztalom a 197cmnek.


Negatív

1. Lustaság

Volt olyan, hogy csúnyán összekaptam a főnökömmel mert úgy volt hogy bemegyek dolgozni, aztán olyan szinten fáradtan keltem hogy nem bírtam kierőszakolni magam az ágyamból, és ez sokszor előfordul sajnos.

2. Túlzottan gyanakvó természet

Folyamatosan figyelem az emberek fogalmazását, hangnemet amikor beszélnek, hangszínt is, és profilokba skatulyázom őket az általános szándékuk alapján, amit általában helyesen tippelek meg, viszont valljuk be, normális ember ilyet nem csinál. Viszont előfordul hogy tévedek és ebből következik egy félre értés és vita.

3. Önbizalomhiány

Mindennek úgy állok hozzá, hogy úgy se sikerül, hogy aztán amikor mégis, meglepődjek és jobban örüljek a sikerélménynek ezáltal boostolva az önbizalmam.


Pozitívból és negatívból is csak 3-at kértél, pozitívból sokkal nehezebb volt azt a 3-at összeszednem, mint a 300 negatív tulajdonságomból csak 3-at kiválasztanom, de legalább elgondolkodtattál.

20F

2020. dec. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok megint

Hogy az eredeti kérdésre is válaszoljak: nem, nem vezetek listát emberekről egyáltalán.

2020. dec. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1: Mindenkinek vannak pozitív tulajdonságai és nem is 1, ennyire ne becsüld le magad :)
2020. dec. 3. 04:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, van listám azokról a szemetekről, akik keresztbetettek nekem.

De sajnos nem tudok vele mit kezdeni, nincs lehetőségem visszaadni nekik.


Rossz tulajdonságaim: lobbanékony, irigy, önző, makacs, haragtartó, fanatikus, túl erősek az érzelmeim.


Jó tulajdonságaim: most az egyszer őszinte voltam. XD

Egyébként kitartó vagyok és jól tudok futni, de gondolom a jó tulajdonságoknál belső tulajdonságokra gondoltál, én pedig nem rendelkezek szép lélekkel.


Jót nem igazán lehet mondani rólam.

Leginkább a lobbanékonyságom miatt haragszom sok emberre.

2020. dec. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs listám.


Pozitív: közönyösség, megértőség, segítőkészség.


Negatív: közönyösség, elégedetlenség, szarkazmus

2020. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem listázok. Sőt, belegondolva nem is tudok visszaemlékezni olyan esetre, amely arról szólt volna, hogy valaki szántszándékkal keresztbetett volna nekem olyan dologban, aminek számomra jelentősége van.


Pozitív: változásra való hajlam, fejlődés, önbizalom


Negatív: közönyösség, lustaságra való hajlam, megbélyegzés (még mindig)

2020. dec. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!