Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lenne az első benyomásotok...

Mi lenne az első benyomásotok erről a lányról?

Figyelt kérdés

A személyisége kicsit antiszociális, egy-két emberen kívül minddel távolságtartó, esetenként ellenséges. Magának való, érdekes humorérzékkel megáldott, de alapjában véve nagyon kedves és érző lelkű. Érzékeny, de igyekszik nem kimutatni. Sok mindentől fél, de bátorságot sugároz mások felé.

A külseje rövid, hullámos sötétbarna haj, barna szemek, szemüveg, és kedves arc kombinációja.


Ő lenne a legjobb barátnőm, és egyben egyetlen igaz barátom. Mit gondolnátok róla, ha találkoznátok vele? :3 Ha valakit érdekel, az én személyiségemet is leírom, rólam is mondhattok ezek után véleményt, én kíváncsi lennék mindkettőre.


2010. aug. 11. 20:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nos igen... egyetlen egy megjegyzéssel is le tudom rombolni az épülő jó kapcsolataimat másokkal. Ezért is vagyok olyan, amilyen... de köszönöm a véleményed, értékelem.
2010. aug. 13. 12:14
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem csak egyetlen vélemény. Egyértelműen kitűnik, hogy nagyon sokat foglalkozol magaddal, holott nem is rólad van szó. Gondolom nem kell belemennem abba, hogy ez miből fakadhat, de remélem te is tudod, hogy nem egészséges.
2010. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szóval egoista vagyok... köszönöm. Ezt még senki nem mondta rám, de akkor tisztában vagyok már ezzel is.
2010. aug. 13. 12:40
 14/15 anonim ***** válasza:
sunáznám
2010. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy csak az első benyomás számít neki. :D
2010. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!