Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha új életet kezdenétek mit...

Ha új életet kezdenétek mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha csak úgy összepakolnátok és mindent hátra hagyva szó nélkül elmenétek messzire az otthonotoktól. Teljesen új helyen vagytok és semmit se terveztetek meg előre. Mi lenne az első lépésetek és utána lenne veletek?

Egy sztorin gondolkodom és kellene ötletek



2020. dec. 13. 02:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszelnek nyelveket es vakmero fiatal lennek, akkor nyakamba vennem a Vilagot es stoppal elmennek ahova csak eljutok ... alkalmi munkakbol elnek es blogot vezetnek a kalandjaimrol ... sok ev mulva eladnam a sztoriaimat a medianak es a vegen eletmod tanacsado lennek oreg napjaimra.
2020. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor csinalnek egy termeszet filmet arrol a vilagrol amiben elek ... ezt a filmet eladnam valami termeszettudomanyos tv csatornanak es ha sikerult, onnantol megprobalnek nekik dolgozni ugy, hogy minden utazasomrol musorkepes osszefoglalot keszitenek.
2020. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Rohadtul nem mindegy hová mész! Én Thaiföldre mennék és tinilányokat kúrogatnék kezdetben. Aztán próbálnék valami bizniszt csinálni.
2020. dec. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Elvonulnék ettől a mérgező társadalom elől. Meg is fogom csinálni.
2020. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utolsó mégis hova?
2020. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sokminden máshogyan!
2020. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
Elkezdenék mértékkel cocainozni.
2020. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem mennék el a Pannon Kincstár-ba mert az egész egy pénzlehuzoda. Semmi más.

A neonáci pszichopata apámat pedig ügyvédi úton eltávolítottam volna az otthonomból. (Bár jelenleg már 10 éve halott.)


Más így nincs alapvetően amit megbántam volna. Volt rossz munkahelyem de próbaidőben felmondtam.

2020. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!