Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztetek már hasonlóan?

Éreztetek már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Üdv! Úgy érzem, hogy bárkinek tudok önzetlenül segíteni. Természetesen úgy, hogy nem várok vissza semmit. Volt egy 5 éves kapcsolatom, ahol a párom kihasznált érzelmileg és anyagilag is. Én is hibás vagyok, hiszen hagytam. Mindennek van mindig kétoldala. Nagyon sokat segítettem neki és édesanyjának is. Viszont sosem vártam cserébe semmit. Ahogyan most sem tudom bánni ezt az egészet, hogy segítettem. Nyilván tanultam belőle, viszont nem értem, hogy miért tudom ennyire "könnyedén" venni ezt a dolgot. Ezt érzem a barátaim iránt is. Tehát nem várnék segítségnyújtásért semmit cserébe. Nem érzem magamat alsóbbrendűnek, sem pedig önbizalomhiányosnak. Mit gondoltok?

2020. dec. 24. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazán önzetlen vagy.Ezért tudsz úgy segíteni, hogy nem vársz érte semmit.

Legközelebb ne hagyd, hogy ilyen sokáig kihasználjanak.

Találj olyant aki értékeli benned ezt.

Ne légy balek.

2020. dec. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy, igen.

Én is ilyen vagyok.

Csak sok sok idő után megtanultam német mondani a saját érdekemben.

Már szelektálok, hogy kire fordítok energiát.

Jobb emerismerő lettem.

A jó embereknek könnyű szívvel segítek.

2020. dec. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj veled. Rendesnek lenni jó akkor is ha ezt kihasznàkják.
2020. dec. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az önzetlen segítség fakadhat önbizalomhiányból (szubmisszív, alárendelődő alkat), meg fakadhat önbizalomból is (valódi szabadság, tettek elvárások nélkül).
2020. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!