Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is éreztétek már magatokat...

Ti is éreztétek már magatokat hozzám hasonlóan?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nem értenek meg és mintha nem vennének komolyan. Se a szüleim, se a barátom. Talán egyáltalán nem is érdekli őket, hogy én mire vágyom...

2016. ápr. 8. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én igen, én így érzem magamat.
2016. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Kommunikáció.

Add meg nekik az esélyt,hogy megérthessenek.

2016. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, hidd el próbáltam megbeszélni velük, de mégsem értjük meg egymást...

Első, akkor te is hasonló helyzetben vagy, te miben érzl hiányt? ha gondolod írj privit!

2016. ápr. 8. 21:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy nem érdekli őket mire vágysz? Elmondtad nekik egyáltalán, vagy várod hogy gondolatolvasással kitalálják?
2016. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Erre pont tudom a módját hogyan is kerülj ki belőle.
2016. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod a barátod sem vesz komolyan és nem érdekled? Akkor miért a barátod?
2016. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Első körben, Te komolyan veszed magad? Mert amíg úgy érzed, hogy csak szürke kisegér vagy, akinek nem döntő a szava, addig sajnos a többiek sem fognak mást gondolni.
2016. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mire vágysz ?
2016. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Blade Bone ***** válasza:
73%
Talán azért, mert még fiatal vagy és nem tudsz akkora nyomást gyakorolni a szavaiddal, nem tudják, hogy benned sokkalta több van, mint amit ők eltudnának képzelni és emiatt nem is figyelnek annyira oda rád, a szemükben még mindig a kicsi lányuk vagy, aki megteszi amit elvárnak tőle. A barátoddal való kapcsolatod szintén nem túl rózsás, de ha egy friss kapcsolatról van szó, akkor azért még azt mondanám, hogy picit még fogtok csiszolódni és később derül ki majd igazán, hogy passzoltok-e egymáshoz. Én nem voltam még ilyen helyzetben, vagy ha voltam is, ekkora jelentőséget nem nyilvánítottam a dolognak, de átérzem a helyzeted. Picit talán próbálgasd a szárnyaid segítség nélkül, ha olyan dolgok merülnek fel, járj utánuk magad stb. :)
2016. ápr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm a megértő választ. Igazad lehet, nekem is jobban kell igyekeznem és önállóan veiselkednem, mert ebben nem vagyok valami jó..
2016. ápr. 9. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!