Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A szerelemtől nem lehet...

A szerelemtől nem lehet megszabadulni?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal régebb jártunk elég kis időt. Közös megegyezésből szakítottunk, de ahogy azóta kiderült még szerettük egymást. Azóta másfél év telt el, de nekem csak Ő jár az eszemben. Neki már voltak kisebb kapcsolatai ami nem tartott sokat. Amikor nem volt senkije mindig megkeresett én meg kis naiv fogtam is neki ábrándozni. Ezer okot fel tudok sorolni, hogy miért NE járjak ezzel a lánnyal, de egyszerűen ezek nem enyhítik az érzést. Más téren nagyon boldog vagyok. Az egyetem , álmok, vágyak mind megvalósulni látszanak de nem tudok boldog lenni mert nem tudok mást szeretni. Próbáltam lefoglalni magam, de mindig eszembe jut és olyankor egy görcs fog el.

Tudom, hogy nagy marhaság lenne ha megint járnánk de mégse tudom elfeledni. Más lányokkal nem tudok összejönni. Ez az az eset amikor próbálok az eszemre hallgatni...de még mindig cseng a fülemben amikor azt mondta, hogy szeret. Meg akarok szabadulni ettől az érzéstől.


2010. aug. 14. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
ez ismerös ..csak nekem azt mondta a lány már nem érzi azt amit érez ..szal csak le tagadta ..most hogy meg tudtam csak le tagadta az érzéseit:S én is össze zavarodtam :S kajak olyanokat álmodok hogy megy a rádio benne egy szám amiröl rá gondolok :S persze lehetne már kapcsolatom más csajal de egyszerüen nem érzem azt amit nála :S F /23
2010. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
beszélj vele
2010. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem akarok összejönni vele. Csak ez a fránya érzés nem akar szűnni, talán mert szeretem. Bizonyos okok miatt jobb ha inkább nem járunk. Az egyik ok, hogy elköltözök messze. De ez csak egy ok. Már voltam elköltözve, hogy hónapokig nem taliztunk, de úgyse szűnt ez az érzés. Főleg amikor újra találkoztunk. Nekem az új lakhelyemen kéne egy új lány, egy komolyabb kapcsolat. De ettől nem tudok szabadulni.
2010. aug. 14. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez bizony fájni fog még egy darabig. Idővel jobb lesz, meglátod.
2010. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát nem tudod elfelejteni a lányt. Nem részletezted miért is lenne hülyeség ismét összejönnötök, meg hogy éppen szabad-e a leányzó. Én azt mondom mérlegeld az észérveid hogy miért ne, és mérlegeld mennyire szar hogy nem múlik és ha gyorsan el akarod mulasztani: rohanj bele az érzésbe. Járj vele. Az eszed soha nem fogja meggyőzni az érzéseid arról amit az érző feled tényleg át nem él. Hódítsd meg a csajt. Magától látod nem akar múlni a a dolog, hát hagyd hogy a lány váltsa ki benned az érzést ami eltaszít tőle. Három dolog lehetséges így: ő nem akar veled összejönni, te nem akarsz vele összejönni, vagy jól ellesztek. Első esetben nem leszel rosszabb helyzetben mint most, sőt kapsz talán egy pofont ami segít rájönni hogy neked nem ez a lány való. Második esetben triviálisan a te felismerésed lesz hogy nincs értelme. A harmadik eset meg egy nyertes nyertes szituáció. Nem vesztesz a kísérlettel semmit.
2010. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 margoz ***** válasza:

Az hogy kis idöd jártatok együtt,azt mutatja hogy ez nem is szerelem,hanem nagyon jó barátság és lelki társ kapcsolat .

Ha jo vele találkozni,beszélgetni,akkor csináld,nem biztos hogy fokozodna a fájdalmad,föleg hogy tudod a kapcsolatbol semmi jo nem sülne ki.Hogy hiányzik?Az csak természetes,akit szeretünk és jól érezzük magunkat vele hiányozzon is,de azért figyelj szét magad körül,mert lehet egy lány most melletted ugyan ugy szenved,mert nem veszed észre az érzelmét.

Az emlékek arra valok hogy emlékezzünk,miért akarod ki törölni?a szép emlékre ,mosolyogva ,a rossz emlékre borzongva emlékszünk,ez igy van rendjén.

2010. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!