Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyennek tartotok a szöveg...

Milyennek tartotok a szöveg alapján?

Figyelt kérdés

Lány vagyok.

Eléggé bátortalan vagyok, és félénk. Szeretem az új dolgokat, de először mindig félek tőlük. Szeretek művészkedni, több hangszeren játszom és szívesen festek. Egy színjátszó csoportban is benne vagyok. A legjobb abban vagyok, hogy rengeteg legendát ismerek. Van olyan amit kívülről tudok, és a Bibliai történetekkel is így vagyok, pedig csak egyszer hallottam őket. Ja és rengeteget olvasok, nem vagyok jó sportoló, de a görkorcsolyában jó vagyok.

Kevés a barátom. Egyetlen barátnőm van, de az messze lakik tőlem, 2 fiú barátom van, de ők is messze laknak. Szívesen ismerkedem.

A hajam vállig érő göndör és barna, a szemem zöldes barna, a bőröm nagyon fehér. Nem vagyok kövér, de nem is tartom magam vékonynak. Általában farmert és pólót viselek, nem szeretem a szoknyát.


2010. aug. 14. 13:41
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
És hány éves vagy?
2010. aug. 23. 11:52
 22/23 anonim válasza:
én csak azt nem értem, hogy miért itt és legfőképp miért ily módon szeretnél véleményeket kapni magadról. most néhányan leírnak neked egy-két szót, hogy szimpi, félénk, vagy épp bátortalan és a felsorolt 3-ból kettőt TE magad írtál le. Az a baj, hogy nincs semmilyen önképed, ergo társaságba kellene járnod. (de mindenképpen olyanba ahol jól érzed magad, nem biztos hogy elsőre megtalálod). Azokból amiket leírtál klassz lehetsz. Én személy szerint szeretem a művészlelkű embereket, mivel jómagam is zenélek és verseket is írok/olvasok. A színészkedést is kipróbáltam volna, de másfelé terelődtem. Nem értem, hogy miért nem figyelnek fel rád legalább az olyanok mint én. Hidd el, hogy értékes és különleges vagy (nem csak a művészi vonatkozások miatt). Én például szívesen megismernélek. Remélem segítettem valamelyest (mégha csak egy pindurit is).
2010. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm igen segítettél.

Csak az a baj, hogy nem igazán találom a helyem. De majd csak meg lesz a jó társaság!

2010. aug. 29. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!