Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyennek tartotok a szöveg...

Milyennek tartotok a szöveg alapján?

Figyelt kérdés

Lány vagyok.

Eléggé bátortalan vagyok, és félénk. Szeretem az új dolgokat, de először mindig félek tőlük. Szeretek művészkedni, több hangszeren játszom és szívesen festek. Egy színjátszó csoportban is benne vagyok. A legjobb abban vagyok, hogy rengeteg legendát ismerek. Van olyan amit kívülről tudok, és a Bibliai történetekkel is így vagyok, pedig csak egyszer hallottam őket. Ja és rengeteget olvasok, nem vagyok jó sportoló, de a görkorcsolyában jó vagyok.

Kevés a barátom. Egyetlen barátnőm van, de az messze lakik tőlem, 2 fiú barátom van, de ők is messze laknak. Szívesen ismerkedem.

A hajam vállig érő göndör és barna, a szemem zöldes barna, a bőröm nagyon fehér. Nem vagyok kövér, de nem is tartom magam vékonynak. Általában farmert és pólót viselek, nem szeretem a szoknyát.


2010. aug. 14. 13:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sya! Szerintem tök jó fej lehetsz:)az a lényeg h ezt te is el hidd magadról:):)
2010. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Hát igen. Elég nehéz magamat jónak tartanom...

Igazából azt nem írtam, hogy a regényekben élek. Ez nem jó. Már nem is igazán élek a valóságban, nem tudom miért lettem ilyen...

2010. aug. 16. 15:57
 13/23 Alastor22 ***** válasza:
Leszel a feleségem? :D
2010. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

rendes lány lehetsz ... már így az önleírásod alapján.

kicsit emlékeztetsz is valakire, talán önmagamra.

De tudod .. lehet, hogy meg kellene változnod.

A legtöbben (talán én is) - akik most írták, hogy milyen jó fej vagy - a való életben lehet, hogy simán átnéznének rajtad. :(

Remélem nem értettelek félre. Nem írtad, de néha szerintem te is elgondolkodtál már azon, hogy milyen lenne, ha más lennél . (Tévedek?)

2010. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus vagy
2010. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Először is Alastor22, én még nagyon fiatal vagyok, tudom ez csak vicc, de akkor sem értelek. :D

Másodszor, igen már gondolkoztam azon, hogy megváltozok. De a művészetet soha nem tudnám eldobni magamtól. Most nem rég átmentem változásokon, de ezek nem a személyiségemet, hanem inkább a szemléletemet változtatták meg. Most jöttem rá arra, hogy a világon vannak hozzám hasonló emberek, akik tényleg megértenek. (Erre egy táborban jöttem rá.) Kicsit nyitottabb lettem, de ez nem azt jelenti, hogy nem vagyok félős.

2010. aug. 16. 20:26
 17/23 anonim válasza:
szerintem te egy lány vagy,de nem vagyok benne biztos..
2010. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
a csillagjegyed vízöntő?:D
2010. aug. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Tényleg lány vagyok és a csillagjegyem bika. De a nagymamám vízöntő...
2010. aug. 17. 09:59
 20/23 anonim ***** válasza:
Én is olyasmi vagyok, mint te és én is balkezes vagyok meg bika. :)
2010. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!