Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normálisan gondolkodok?

Normálisan gondolkodok?

Figyelt kérdés

Lassan 23 leszek és még soha nem volt barátnőm ,de mostanában mindenki azzal csesztet, hogy kéne egy.

Igazából nem merek kezdeményezni, mert nagyon szabálytalanok a fogaim, így nem merek mosolyogni, valamint nincs semmi pénzem randikra. Most rakatok fel majd fogszabályzót és féléven belül gyakornokból teljes állásba kerülök(ha minden OK). Tulajdonképpen akkor szeretnék elkezdeni csajozni, ha már levették (~25 évesen) a fogszabit, addig semmi értelmét nem látom.

Szerintetek helyesen gondolkozok?


2010. aug. 15. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normálisan gondolkodol.
2010. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is , de mit nem gondolsz ebben normálisnak ? mert egyébként nem tetted volna fel a kérdést ( ha csak annyi hogy nem volt még bnőd , az ok sztem , nem maradtál még le semmiről)
2010. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2010. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

a fogaiddal van a legkevesebb probléma, nem a fogsorodba szeretünk bele, hanem a lényedbe, a gondolkodásodba, a mozdulataidba. :) légy bátrabb, de ha így érzed, ne randizz még, csak mondom, hogy szerintem ez nem akadály :)

üdv! 22L

2010. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is fix ez a tervem...én 20 vagyok
2010. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem egy gyökér lehetsz,ha nem tudod a kis csipp-csupp ügyeidet elintézni magad!
2010. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a gyökér, utolsó
2010. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Probáld meg, ha belédszeret ugy ahogy vagy akkor igazán szeret. Ne várj
2010. aug. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ez nem igazán jó gondolkodásmód. Ha szeretnél barátnőt, miért nem "kerítesz" magadnak egy helyes csajt most? Nem baj az, ha fogszabályzód van. Nagyon sok embernek van és attól még van barátnőjük. A pénz miatt sem kellene aggódnod, mert nem csak drága éttermekben lehet randizni. Főzhetsz neki valamit a te otthonodban, sétálhattok egy parkban, vagy filmezhettek együtt valamelyikőtöknél, stb.
2010. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2010. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!