Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normálisan gondolkodok?

Normálisan gondolkodok?

Figyelt kérdés

Lassan 23 leszek és még soha nem volt barátnőm ,de mostanában mindenki azzal csesztet, hogy kéne egy.

Igazából nem merek kezdeményezni, mert nagyon szabálytalanok a fogaim, így nem merek mosolyogni, valamint nincs semmi pénzem randikra. Most rakatok fel majd fogszabályzót és féléven belül gyakornokból teljes állásba kerülök(ha minden OK). Tulajdonképpen akkor szeretnék elkezdeni csajozni, ha már levették (~25 évesen) a fogszabit, addig semmi értelmét nem látom.

Szerintetek helyesen gondolkozok?


2010. nov. 2. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerinem nem.
2010. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
má bocs de nem xD
2010. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Egy normális lány nem foglalkozik azzal, hogy fagszabis vagy, vagy nem!

2010. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igen. A párkapcsolatoknál vannak sokkal fontosabb dolgok is, mint pl. az hogy dolgozz és legyen pénzed. Akkor kezdezz el csajozni amikor akarsz, bármikor normális.
2010. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A belső tulajdonságaiddal próbáld meg meggyőzni :D akkor sikerülni fog vagy mond meg egy helyes csaj számát én meg a nevedben felhívom vagy küldök neki egy sms-t
2010. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz másokkal... Sose értettem az olyan embereket akik csesztetik a másikat amiért nincs barátnője vagy barátja... Ez eléggé árulkodik az értelmi szintjükről is. Akkor kezdessz csajozni amikor akarsz. Nem kell senki máshoz igazodni.
2010. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Üdv. Biztos elcsépelt már a duma h belső szépség, bla, bal, bla. Bármennyire is elcsépeltnek tűnik, de ez így van! Egy pasival ellentétben a csajok nem azt nézik h egy fiúnak mennyire szexi.

HUMORÉRZÉK, MOSOLY:S, SZEMKONTAKTUS, MEGBÍZHATÓSÁG, IGAZMONDÁS, ÖNBIZALOM, MAGABIZTOSSÁG, és igen cska a lista legvégén van a szépség!

2010. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem tokeletes a gondolkodasmeneted kedves kerdezo. barcsak mindenki igy gondolkodna. majd 25-26 evesen elkezde a dolgot,igy a lanyt megtudod hivni esetleg vacsorazni is,stb.a lenyeg hogy addig hiaba is eroskodni,csak szerelmi banatod lenne,meg ilyenek.legalabb te egy "szuz " ferfi leszel(minden teren) 26-27 evesen. raadasul meg az agyad is kibontakozik majd,igy nem ernek csalodasok. remelem megtalalod a szerelmet.(amugy biztos vagyok benne mert nagyon okosnak vellek)
2010. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ha így halad talán 98 évesen elkezdhetsz gondolkozni a gyerekvállaláson
2010. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
NEM mert a fogaidnak semmi köze a kisugárzásodhoz és igazán az számít egyébként ha eddig nem mertél kezdeményezni ez után se fogsz tudni
2010. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!