Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Femboy vagyok mit csináljak?

Femboy vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje motoszkált bennem ez a dolog, elösször megijedtem egy kicsit mert nincs kivel beszélnem erről szüleimnek nem szólhatok és nincsenek olyan barátaim akikkel ilyenekről tudnék beszélni egyedül a nővéremmel tudok erröl beszélni így érdekelne hogy hogyan tudnék ilyen témában beszélgető partnerre lelni

2021. jan. 31. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Femboy? Pontosabban? :333
2021. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Mivagy?
2021. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Pszichológus segíthet a feldolgozásban.
2021. febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Mit csinálj, mit csinálj... Szégyelld magad.
2021. febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Az meg miaszar?
2021. febr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
🇧🇺🇿🇮
2021. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%
Tomboyokkal nincs baj, de a Femboyok azért már nem hinném, hogy sok ember által elfogadott faj lenne.
2021. febr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Épp ez a baj :P Ha egy nő férfiasodhat kedvére, és ezt a társadalom tolerálja, vice versa miért ne lehetne?

Mármint... Értem, nyilván kevésbé taszító egy nőt férfias stílussal látni sokaknak, mint egy fiút nőiesnek, de ha az egyik nemnél eljutottunk odáig, hogy nem nézünk rájuk ferdén, szerintem igazán nem lenne nehéz a másikkal is megtenni ezt

Egyébként, kedves kérdező, én magam is hasonló cipőben járok, szóval ha még aktuális a kérdésed, nyugodtan írj ^^

2021. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
Egy nőn jól állhatnak a férfi ruhák, de nem hinném, hogy egy férfihez illene például szoknya (kérlek most ne jöjj a skótokkal, az már egy más téma).
2021. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván, a skótok teljesen eltérnek ettől a témától.

És hát, egy férfinek is lehetnek olyan lábai, hogy passzoljon hozzá, bár nyilván nem véletlen, hogy a női ruhákat nők hordják többségben

2021. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!