Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alvásparalízisem volt azt...

..99.. kérdése:

Alvásparalízisem volt azt hiszem Mikor felébredtem a párom nem vett komolyan meg ezt az egészet ,de én halálra vagyok rémülve Nektek volt már ? Valaki mesélne róla milyen volt és mit élt állt?

Figyelt kérdés

Én fennt voltam mert halottam ébresztőt meg hogy lent a konyhába pakolásznak nem tudom hogy épp aludtam vissza vagy felkeltem de lemerevedtem semmit nem tudtam mozgatni es hangot se ki adni pedig próbáltam kíabálni hogy segítség de nem ment aztán mintha valaki beszélt volna a fejem körül ..végül addig probálkoztam megszólalni hogy sikerült halkan a párom nevét kimondanom mikor én belül már úgy halottam hogy üvöltöm a nevét es ,hogy segítség de csak egy halk szó jött ki aztán szépen lassan elmúlt olyan volt mintha az álmomból keltem volna fel ami plussz nem volt egy kellemes álom és tudatomnál vagyok de mégsem

21éves lány vagyok es halálra rémült ..



2021. febr. 9. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az oldalamon feküdtem a fal felé fordulva mikor felébredtem, de nem tudtam megmozdulni. Hallottam valaki lépéseit, majd mikor a hátam mögé ért, hozzám hajolt és éreztem a leheletét a nyakamon. Aztán néhány hónappal később megismétlődött, de akkor csak mögém jött és állt ott, nem hajolt közel.

Egy ismerősömmel is megtörtént. Ő háton feküdt. Mikor felébredt, néhány idősebb férfit látott a szobájában, akik sötét hosszú köpenyszerű ruhát viseltek és nem csináltak semmit, csak álltak és szigorúan nézték őt. Ő is küzdött, üvöltözött, nyilván semmi sikerrel. De mikor másodszor, vagy többedszerre történik meg, kevésbé ijesztő. Tudod, hogy egyfajta éber álom, nem történik semmi baj, és mindjárt vége.

2021. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyenkor így működik.

Próbálj mélyeket lélegezni, akkor hamarabb elmúlik.

Ne legyél kialvatlan, mert akkor többször előjön.

És menj el orvoshoz, utaljon be alváslaborba.

2021. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát borzasztó élmény volt meg olvasni is én csak hangokat halottam hálisten nem láttam senkit ..

Szerintem láttam volna valamit is teljesen kiborulok

Amugy altatoval alszom mert nagyon rossz alvó vagyok..

2021. febr. 9. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Először azt hittem valami természetfeletti dolog történt és napokig nem tudtam aludni, mert féltem. Aztán történt megint és utána kezdtem utánaolvasni ennek. Előtte sosem hallottam. Elég sűrűn volt aztán ,mert fáradt voltam és stresszes állandoan. Utána megtanultam kezelni. Mindig fülsípolással kezdődött utána úgymondd átadtam magam neki,nem akartam mozgolódni,beszélni, sikítani. És szép lassan elmúlt.
2021. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jegyezd meg: amikor lemerevedsz, kezd el mozgatni az ujjaidat a kezeden és a lábadon, így lehet elmulasztani az alvásparalízist. Ha egyszerre nem megy, kezdd csak az egyikkel.

Nekem szerencsére soha nem volt még alvásparalízisem, csak rengeteget olvasok róla, mert nagyon érdekel. Ezt a teendőt is olvastam már több oldalon, úgyhogy biztos segít.

Remélem segítettem.

2021. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen úgy múlt el hogy a páromat akartam megérinteni hogy felkeltsem és végül kezdett vége lenni ...

Köszönöm a leírtakat mindenkinek olvastam van aki lát is dolgokat ilyenkor nem csak hall ez mégborzasztóbb élmény lehet

2021. febr. 12. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!