Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől van ez?? Jó a kedvem és...

Mitől van ez?? Jó a kedvem és hirtelen szomorú leszek

Figyelt kérdés

Boldog vagyok, vidám, örülök. Aztán hirtelen a semmitől rossz kedvem lesz, szomorú leszek. Van hogy olyan érzésem van hogy sírnom kell, de csak be könnyezek, és tele lesz az orrom. Tehát a semmitől rossz, szomorú (leszek) lessz a kedvem.

Tudjátok miért van ez??


2021. febr. 19. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bipoláris depresszió?

Ez egészségi kérdés.

2021. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki írta, lehet hogy ez válasz rá. De még várom hátha van valakinek más ötlete vagy valami.
2021. febr. 19. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami szakvélemény, meg nem is ismerlek, de nincs benned olyan, hogy nem érdemled meg, hogy boldog legyél, vagy, hogy nem kell folyton vidámnak lenni, nem tudatosan persze.
2021. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom..nem gondolok semmire, és hirtelen rossz a kedvem, még akkor is ha már fáj a hasam a nevetéstől, mert annyit nevetünk a barátnőmmel.

Utána meg tettetem hogy nevetek de szomorú vagyok..mindennap előjön főleg esténként olyan 7-8 órakor és utána van hogy egész este ilyen a kedvem. Hétvégén bár mikor rám jön vagy hogy írjam. Már hónapok óta ez van nem tudom pontosan hány hónapja, már 2020-ban is volt ez. (Bocsánat hogy nem használtam vesszőket, bocsánat a helyesírás ért)

Amúgy ha segít ez is valamit, 14 éves lány vagyok.

2021. febr. 20. 09:01
 5/5 anonim válasza:
Szerintem csak szimplan valtozo korban vagy, valtozik a szemelyiseged nincs ezzel problema idovel szerintem jobb lesz ez
2021. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!