Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Félek az iskolától...

Mit tegyek? Félek az iskolától! :S

Figyelt kérdés

Sajnos elment a legjobb barátnőm, így nem tudom, hogy mit tegyek. Alapvetően mindenkivel jóban vagyok,de a közös hangot még úgy igazán senkivel sem találtam meg. Most MSN-en beszélek velük,de már össze is vesztem egy pár emberrel. Félek, hogy kiközösítenek vagy csúfolnak. Nincs velem nagy baj, olyan vagyok mint a többiek. Jól tanulok, a legjobbak között vagyok. Hogyan szerettessem meg magam?

Bocs hogy hosszú lett. Lécci ne írjatok sértő válaszokat( könnyen magamra veszem)


Köszii: 14/L


2010. aug. 17. 14:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen ismerem őket, de nálunk nyáron mindenki megváltozik : pl beképzeltebb lesz, vagy gorombább éS ez most is így lesz(tapasztalat). Azért csúfolnak, mert túl sokat tanulok. Tudom ez nem normális, a tanárok is mondták, hogy nem illik azért csúfolni valakit,mert akarja valamire vinni az életben. Én is abban bízom, hogy túlélem ezt az évet. De nem akarok úgy elbúcsúzni,hogy nem kedvelnek.
2010. aug. 17. 14:38
 12/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak mondom: szívesen írnék, de sajnos táborban leszek a következő hetekben utána meg jön a neheze a suliban.De ha lesz időm megpróbálok írni és kösz, hogy felajánlottad :)
2010. aug. 17. 14:40
 13/18 anonim ***** válasza:

14:31-es vagyok

Ha nem vagy olyan stréber féle(szerintem nem vagy az)és jófej vagy,lehet veled beszélgetni akkor nem hiszem,hogy csúfolni fognak.

És 1 valaki sincs akivel megtaláltad/megtalálnád a közös hangot?

2010. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok én az ország másik felében lakok,de ha gondolod nekem is írhatsz,és ha kezdődik a suli akkor is beszélhetünk! :)
2010. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok stréber, nem is nyalizok a tanároknak. Remélem, hogy nem lesz semmi baj. Köszönöm a tanácsokat.


Ja és van egy-két fiú is akikkel tavaly jókat beszélgettem. Bennük az a jó, hogy nem féltékenyek, titkokat sem árulnak el.


Utolsónak köszönöm az ajánlatot, ha lesz e gy kis időm írok :)

2010. aug. 17. 15:20
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

a csúfolással ne foglalkozz. emlékszem még 5-6.os voltam amikor engem is nagyon bántott minden rossz szó.

De később (most) annyira nevetséges visszagondolni rá, hogy 'csúfoltak' és én meg megsértődtem vagy rosszul esett majd meglátod...

2010. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszií. Rem hogy én is majd csak nevetni fogok rajta (:
2010. aug. 29. 18:42
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!

08-17 14:43-as vagyok.

Milyen eddig a suli?

(még mindig írhatsz emailt ha gondolod) :)

2010. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!