Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öltél már embert vagy gondoltá...

Öltél már embert vagy gondoltál már arra, hogy megölsz egy embert? (bár az utóbbi szerintem valószínűbb)

Figyelt kérdés

Ha gondoltál már erre, akkor mi zajlik le a fejedben? Miért ölnél meg egy embert?


Továbbá beszélgettem msn-en egy ismerősömmel aki távol lakik tőlem és szóba esett ez a téma. Ő meg szeretné tudni milyen ölni és álmodott is már olyat hogy megölt egy embert, többször is. És élvezte...

Idézek tőle:

"...előidézni azt, amitől a legtöbb ember fél...

*az vmi olyan jó érzés lehet, amit ritkán érzel

*ez persze csak abban az esetben jó, ha látod is az illetőt

*mert akkor még látod a fényt a szemében, aztán eltűnik...

*és már csak az üveges szemek maradnak..."


Nekem ez hátborzongató... Mi élvezet lehet ebben? Vajon miért gondol ilyeneket? Remélem hamar kinövi a srác ezt a dolgot, ugyanis még csak 16 éves.


2010. aug. 17. 19:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem öltem, de nem is igazán gondoltam rá.

Amire még gondoltam, hogy jobb lenne annak lenni, akitől az emberek félnek, mint az, hogy én rettegjek. De semmi konkrét.

A srác csak kiváncsi. Én is ez a korosztály vagyok, de nem okoznék azzal senkinek se rosszat, hogy a beteges érdeklődésemet "kielégítsem". Mert vannak nekem is érdekes dolgaim.

De ha komoly, amit leírtál.... szerintem valami sorozatgyilkosnak lehetnek valami hasonló gondolatai, aki szenvedéllyel öl.

2010. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Az ilyenből lesznek a Hitlerek :S
2010. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

Én gondoltam már rá, sőt, kést is fogtam a kezemben... Aztán meggondoltam magam... és végiggondoltam, hogy börtönbe fogok kerülni, ha akkor, ott megölöm azt a bizonyos személyt.

Ilyenkor elönti a tudatomat valami fura dolog, csak arra tudok gondolni, hogy ha megtenném, többé nem mozdulna, többé nem szólalna meg az az ember, elvenném tőle a legfontosabbat, amit vissza nem kaphat soha, és - ahogy a haverod mondta- a szemében kimúló fény látványa felülmúlhatatlan lehet, valamint maga a halál rejtelmes, sejtelmes valója is akkora kíváncsisággal tölt el, ami máshoz nem hasonlítható (a látvány, hogy egyik pillanatban még él, aztán soha többé nem mozdul, nem érez, nem működnek a szervei, egyszerre hátborzongató, mégis felejthetetlen dolog).

Szerintem a haverod nem fogja kinőni. Én kb 14 éves korom óta nagyon kíváncsi vagyok rá, milyen lehet, bár szerintem nem fogom megtudni...

Ja, és le lehet pontozni, akinek nem tetszik ~

2010. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

Én gondoltam rá,elég sokszor..:/

Bár nem jutnék sokra ha ölnék,ülhetnék a börtönbe:D úgyhogy marad az édes álom;)


17/L

2010. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
én csak arra gondoltam hogy jó lenne ha valaki akit teljes szívemből, joggal utálok, nem lenne, és mi lenne ha megölném.. de belegondolva hogy a fent leírt dolgokat élvezem is.. nem azt nem.. azt nem bírnám ki.. ő is csak ember.(vagyis ebben nem vagyok biztos..-.-)
2010. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

hát persze. pont egy sorozatgyilkos, olyan Ted Bundy féleség fogja neked itt és most bevallani, hogy ölt már embert..


ám én álmomban öltem egy párszor, tutijól éreztem magam.

de ez csak álom. a valóság más

2010. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jó, nem azt akarom, hogy színt valljanak nekem itt a gyilkosok. Csak aggódom a srác miatt. És kíváncsi voltam mi zajlódhat le a fejében, miért gondol ilyeneket. Remélem csak az álmaiban marad meg ez a dolog, és nem fogja kipróbálni, hogy milyen lehet ölni. Lehet hogy csak túlreagálom...
2010. aug. 17. 20:30
 8/20 rebel174 ***** válasza:
Nagyon sokat gondolkodok azon meg avval is almodok hogy gyilkolok ami neha ennyhit a vagyamon de nem tart sokaig.
2010. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Elméletben szerintem már mindenki ölt, de a valóság nem olyan egyszerű a dolog. Lehet abban a pillanatban az lenne az embernek a legjobb megoldás, szemet szemért, vagy még legyen rosszabb neked. de egy életen keresztül visszajön az élmény, hogy elvetted más életét. Ezzel együtt élni nem akármi, még aki parancsra ölt a háborúba idővel az is kikészül.

Szerintem a srácra a tévé filmek, és a mesék vannak ilyen hatással.

Legalábbis reméljük, vagy valami nagyon durva lelki sérülés de semmi esetre sem normális dolog.

2010. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Tehetek valamit a srácért? vagy felesleges?
2010. aug. 18. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!