Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek akkor hogy ha...

Mit tegyek akkor hogy ha semmi sem érdekel és mindenhez úgy állok hozzá? Ezt okozhatja betegség?

Figyelt kérdés
Mindig azon gondolkodom mit kellene tennem vagy csinálnom hogy legyen értelme az életnek, de mindig oda lyukadok ki hogy semmi sem érdekel, ha érdekel is, nagyon hamar ráunok legyen az bármi, mindig mondogatom magamnak hogy nagyon jót tenne a mozgás, de egyszerűen képtelen vagyok rá, valamit tanulnom kellene, de utána mégsem. Nem tudom mi érdekelne vagy hogy milyen céljaim legyenek, mert hát ugye célok nélkül értelmetlen az élet. Egy tobzódó, az élettel sodródó 23 éves fiú vagyok, aki valaki szeretne lenni, olyat tenni amitől értékes lenne az élete. Nem tudom mit tegyek, mit csináljak, mi lenne a helyes.
2021. febr. 27. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
okozhatja mentális probléma. hány éves vagy?
2021. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
23
2021. febr. 27. 14:36
 3/5 anonim válasza:
én is így érzek,ugyanennyi idős vagyok, arra jutottam h ez így nem mehet tovább most próbálok pszichológust keresni
2021. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem meglepő sajnos, én is fiatak felnőtt vagyok. ha nem lenne párom, én is depis lennék. nem is igazán azért mert nem kellek senkinek (de az is benne lenne), hanem mert egyedül a mai gazdasági helyzetben nagyon nehéz (ha nem lehetetlen) bármire is jutni. együtt könnyebb. kérdező, addig keress segítséget, mielőtt teljesen bekebelez ez az érzés! a legmélyebb pontról agyon nehéz visszajönni
2021. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

24f same story

véletlen nem szívsz sok ződ?

2021. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!