Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már ugy hogy, mások...

Éreztétek már ugy hogy, mások akarják megmondani, hogy mi jo neked és mi nem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mostis érzem. És biztosan tudom hogy tévednek.
2010. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez sajnos tipikus emberi jellemvonás hogy másokat mindig ki akarunk oktatni. De ha pl a szüleid akarják megmondani, és te mondjuk még kiskorú vagy, akkor általában illene rájuk hallgatni...
2010. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A másodikkal eggyetértek. Az az egészben a szép hogy egy vadidegen is képes kioktatni mégha nemis ért hozzá.

2010. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokszor..
2010. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és még mindig kioktatnakn nem csak ök és nagyon elegem van belölle.
2010. aug. 19. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:
És szerinted azért csinálják, hogy b*sztassanak? Nem lehet mögötte valami jószándék? Vagy esetleg teljesen alaptalannak látod, és totál nincs igazuk?
2010. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De még mennyire...

-tanárok (vhogy mindig mindegyik jobban tudta, hogy nekem mivel kellene továbbtanulnom... magyartanár konkrétan megsértődött, amikor nem magyarfaktra mentem... utána direkt lehúzta az érettségimet, meg le sem szart, pedig mentem a versenyekre :D...)

-szülők: 1) allergiás-asztmás gyerek (ez lennék én) meg túlaggódós orvos anyuka nem jó kombó, 2) szintén továbbtanulás... 12.-re sikerült rádöbbenniük annyi beszélgetés után, hogy én sosem fogok érteni a matekhoz meg a fizikához, és attól még, hogy mérnökökből stb.-ből hiány van, és egy csomót kereshetnek, nem jelenti azt, hogy nekem oda kellene mennem...

2010. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!